Эльф Декор

декоративна штукатурка Эльф Декор Тернопіль

ТМ « Эльф Декор » була створена в 2006 році. Ідея її створення з’явилася після п’ятирічного досвіду виробництва будівельних матеріалів ТМ «Эльф», а також успішної роботи наших салонів, що представляють декоративні покриття відомих європейських виробників.

В асортимент нашої торгової марки входять найсучасніші і вишуканіші матеріали. Крім продукції власного виробництва, в колекцію увійшли продукти світових лідерів в цій галузі, які на наш погляд чудово доповнили гамму ТМ «Эльф Декор».

 • travertino
 • canyon
 • grotto
 • itaka
 • sahara
 • persia
 • murano
 • afrika
 • toscana
 • marmorino
 • riviera
 • country
 • coliseum
 • palazzo
 • mirage
 • illusion
 • feerie
 • atoll
 • papyrus

elf-decor-travertino-style

TRAVERTINO STYLE – це натуральне вапняне покриття, що застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Цей матеріал  чудово передає середньовічний італійський стиль і ефектно вписується в сучасний інтер’єр. Декоративна штукатурка травертин ТМ ” Эльф Декор ” міцна, зносостійка і довговічна, а використання кольорованих восків додасть додатковий ефект, дозволить домогтися різноманітних колірних відтінків і підкреслить фактуру. Випускається в базах WHITE і BEIGE. Також є в базах BLACK і WENGE під замовлення.

toscana

TOSCANA – Вапняна декоративна штукатурка для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Завдяки особливим видам мінеральних наповнювачів Тоскана ТМ ” Эльф Декор ” набуває матовий ефект. Різні техніки нанесення даного декоративного покриття дозволяють отримати фактури, що імітують натуральні природні матеріали. Додатковий ефект надає натуральна слюда, що входить до складу матеріалу. TOSCANA випускається в базі: WHITE. База WHITE дозволяє отримати покриття різних кольорів і відтінків за допомогою універсальних барвників. Інтер’єри, виконані із застосуванням декоративної штукатурки TOSCANA, дозволять Вам відчути дух і затишок тосканських вілл.

elf-decor-travertino-style

CASTELLO – Декоративна штукатурка для оздоблення інтер’єрів та фасадів
Декоративна штукатурка Кастелло ТМ “Эльф Декор” є вологостійкою та має прекрасні експлуатаційні характеристики, до яких можна також додати її паропроникність, атмосферостійкість і вогнетривкість.Особлива структура декоративної штукатурки Кастелло дозволяє отримати різноманітні за фактурою поверхні. Випускається в бежевому кольорі.

elf-decor-grotto

GROTTO – Декоративна штукатурка  на основі натурального вапна.

Цей матеріал має високу паропроникність і антигрибкові властивості. Чудово себе веде у вологих приміщеннях. Декоративна штукатурка Гротто ТМ  “Эльф Декор” – це унікальна можливість створення власного неповторного інтер’єру з різними декоративними рішеннями. Використовуючи різні техніки нанесення покриття, завдяки його особливим складовим можна отримати різноманіття фактур. Застосування металізованих і перламутрових фінішних складників дозволить покриттю чудово виглядати в сучасних інтер’єрах, а вміле поєднання покриття з декоративним воском MURANO створить справді неповторну красу оздоблення.

elf-decor-marmorino-style

MARMORINO STYLE – Вапняна декоративна штукатурка, створена на основі сучасних технологій і секретів італійських майстрів.

Завдяки своїй високій міцності і вологостійкості Марморіно Стайл ТМ ” Эльф Декор “може використовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблень. Властивості цієї унікальної декоративної штукатурки дозволяють повторити структуру натурального мармуру. MARMORINO STYLE створить атмосферу античної розкоші і особливий затишок у Вашому домі, а також неповторність інтер’єру. Результат приємно здивує Вас і задовольнить найвищі вимоги, так як покриття MARMORINO STYLE  від “Эльф Декор” може бути виконаний в різноманітних відтінках і півтонах, а також в різних техніках нанесення.

elf-decor-murano

MURANO – Декоративна штукатурка для внутрішніх робіт

Мурано ТМ ” Эльф Декор ” – це Венеціанська штукатурка, створена з використанням натуральних мінеральних наповнювачів і акрилових компонентів. Цей розкішний матеріал створює ефект полірованого мармуру. Спеціальна формула дозволяє домогтися  насичених тонів при малій витраті барвників. Колорування проводиться універсальними барвниками в кількості не більше 6% від маси матеріалу.

MURANO PEARL / MURANO GOLD – це спеціальне декоративне покриття, створене з використанням натуральних мінеральних наповнювачів, металізованих пігментів і акрилових складників . Матеріал має перламутровий  ефектом, і наноситься в якості фінішного шару на декоративне покриття MURANO.  MURANO PEARL / MURANO GOLD може також застосовуватися в якості самостійного декоративного покриття. У такому випадку воно наноситься так само, як венеціанська штукатурка Murano – в 2-3 шари. Можлива комбінація з іншими матеріалами ТМ «Эльф Декор», такими як MIRAGE, ILLUSION, PERSIA, GROTTO, TRAVERTINO STYLE, MARMORINO STYLE.

elf-decor-sahara

SAHARA – Перламутрова декоративна штукатурка з мінеральними наповнювачами, що застосовується для внутрішніх робіт.

Елегантний і натуральний шарм покриттю Сахара від ТМ ” Эльф Декор ” додає поєднання кварцових частинок і перламутрової бази. Цей матеріал дуже простий в нанесенні. Випускається в двох базах: SILVER і GOLD, PREMIUM. Sahara Premium містить дрібніші кварцеві частинки та перламутр з металізованим іскристим пігментом.

elf-decor-sahara-premium

SAHARA PREMIUM – Декоративна перламутрова штукатурка з дрібними кварцевими частинками.

У Сахарі Преміум від ТМ ” Эльф Декор” підібрані надзвичайно яскраві перламутрові пігменти різної фракції. Від декоративного покриття SAHARA цей матеріал відрізняє посилений перламутровий блиск, ефект переливу, блискучі металізовані частинки. Випускається в двох базах: SILVER і GOLD.

elf-decor-feerie

FEERIE – Декоративна перламутрова штукатурка, що застосовується для внутрішніх робіт.

Поєднання іскристої бази і круглих скляних кристалів надають матеріалу Фієрія ТМ “Эльф Декор” індивідуальність і неповторну красу. Також до складу FEERIE входять блискучі перламутрові частинки, які створюють ефект мерехтіння. Даний продукт є високоміцним покриттям, який дуже простий в нанесенні. Випускається в базах WHITE SILVER, WHITE GOLD, LIGHT. Також є в базі TRANSPARENT – без вмісту перламутрових пігментів. FEERIE LIGHT володіє приємнішою на дотик структурою, адже тут містяться найдрібніші кристалики, які відбивають світло, добавляючи просторності приміщенню.

elf-decor-persia

PERSIA – Декоративна штукатурка, що дозволяє створювати різноманітні види фактур для внутрішніх інтер’єрів, застосовуючи різні техніки нанесення.

Персія від ТМ “Эльф Декор “- поєднує у собі дрібні частинки мармуру і перламутрової бази створюючи надзвичайно парадний, благородний інтер’эр. Декоративна штукатурка Persia водорозчинна, випускається в трьох базах: WHITE, SILVER і GOLD. База WHITE відрізняється від бази SILVER підвищеною білизною і наявністю в складі ультрасучасних пігментів.

elf-decor-mirage

MIRAGE – Декоративна оксамитова штукатурка для внутрішніх робіт,  прекрасно підійде шанувальникам вишуканого стилю.

Особливий шарм інтер’єру надає неповторна, схожа на мокрий шовк текстура поверхні з оригінальним металевим і перламутровим ефектом. Перламутрова декоративна штукатурка Міраж ТМ ” Эльф Декор” проста в нанесенні і приємний на дотик. Випускається в базах SILVER і GOLD.

elf-decor-illusion

ILLUSION – Декоративна штукатурка з перламутровим відливом і частинками золотистих і сріблястих гранул.

Оригінальність і неповторність матеріалу Ілюзіон від ТМ ” Эльф Декор ” полягає в тому, що фактура поверхні візуально нагадує ефект мокрого шовку, змінюється в залежності від напрямку світла. ILLUSION відрізняється від аналогічних матеріалів підвищеною міцністю. Випускається в базах SILVER, GOLD, WHITE, WHITEGOLD і ALLUMINIUM. База ALLUMINIUM відрізняється посиленим металізованим переливом і кольором. База ILLUSION WHITE відрізняється підвищеною білизною та мерехтливим металізованим відливом.

картинка ілюзіон крістал діперла салон декору сієна тернопіль

ILLUSION CRYSTAL – Декоративна штукатурка з перламутровим відливом і частинками кварцевих мінеральних наповнювачів.

Матеріал Ілюзіон Крістал від ТМ ” Эльф Декор ” має гладку фактуру поверхні, дрібні наповнювачі додатково захищають перламутрову декоративну штукатурку від механічних пошкоджень , змінюється в залежності від напрямку світла. ILLUSION CRYSTAL  легка у догляді, незначні забруднення з легкістю усуваються лужними миючими засобами та ганчіркою. Не потребує додаткового лакування, в залежності від техніки нанесення та інструменту можна досягти різних декоративних зображень.

elf-decor-riviera

RIVIERA– Декоративна штукатурка створює ефект гладкої патини, додаючи в Ваш інтер’єр гармонію і затишок середземноморських вілл.

Створіть райський куточок у себе вдома разом з декоративною волокнистою масою Рів’єра від ТМ “Эльф Декор”, відпочивайте від метушні  і насолоджуйтеся гармонією і комфортом домашнього затишку. Це екологічно чиста декоративна штукатурка використавується для створення барельєфу, а також спеціально  для тих, хто цікавиться новими тенденціями в області дизайну, внутрішньої архітектури і декору.

elf-decor-canyon

CANYON – Декоративна штукатурка з ефектом природного вапняку,яке повністю змінить ваші стіни надавши їм оригінальну фактуру.

Каньйон ТМ “Эльф Декор”- унікальне покриття створює особливе відчуття глибини і природності натурального зрізу каменю. Навіть на дотик дане покриття повторює фактуру каменю, що зберігає таємниці століть. Завдяки дрібним кварцовим камінцям і піщинкам, що містяться в декоративній штукатурці Каньйон, на стінах утворюються борозенки різної глибини, які на завершальному етапі підкреслюються кольором. CANYON прекрасно приховує дефекти стін і завдяки армуючим волокнам оберігає поверхню від мікротріщин.

декоративна штукатурка барельєф itaka

ITAKA – Декоративна штукатурка для внутрішніх робіт, виконана в традиціях старих майстрів, створить теплу і затишну атмосферу у вашому домі.

Ви немов переноситесь в далеке минуле. ITAKA від ТМ “Эльф Декор” прекрасно поєднується зі різними стилями – від «старовини» до «модерну». Це покриття ідеально підходить як для домашнього інтер’єру, так і для комерційних приміщень: офісів, ресторанів, магазинів.

elf-decor-africa

AFRICA – Декоративна штукатурка відповідає останнім світовим тенденціям декорування інтер’єрів в модному етнічному стилі.

Особливий склад матеріалу Афріка ТМ ” Эльф Декор ” при використанні спеціальних інструментів дозволяє створювати різні покриття – імітувати шкіру крокодила, змії, слона, панцир  черепахи.  Це унікальна можливість створення власного неповторного інтер’єру з різними декоративними рішеннями. Застосування металізованих восків SPECIAL WAX (ТМ «Эльф Декор») дозволить покриттю чудово виглядати в будь-яких інтер’єрах. Випускається в двох базах – WHITE і WENGE.

elf-decor-country

COUNTRY – Декоративна штукатурка, яка чудово підійде шанувальникам провінційного стилю.

Матеріал Кантрі від ТМ ” Эльф Декор” завдяки високій пластичності дозволяє надати найрізноманітнішу, часом хитромудру, форму поверхні, що дає можливість моделювати рельєф стін в повній відповідності за Вашим смаком. Застосування перламутрових лаків дозволить покриттю чудово виглядати в сучасних інтер’єрах.

elf-decor-coliseum

COLISEUM – Декоративна штукатурка фасадна

Завдяки вмісту армуючих волокон матеріал Колізеум від ТМ ” Эльф Декор” , має чудові характеристики міцності. Використовується для фасадного барельєфу, атмосферостійке, скриває недоліки поверхні. Оздоблення фасаду декоративною штукатуркою Coliseum виграшно виглядатиме на тлі інших : воно передає чарівність італійських двориків, спокійну розкіш палацових зводів, а застосування перламутрових лаків підкреслює сучасний стиль Вашого будинку.

elf-decor-palazzo

PALAZZO – Декоративна фасадна штукатурка

Завдяки синтетичним наповнювачам і армуючим волокнам, що містяться в складі Палаззо  ТМ ” Эльф Декор “, окрім відмінного декоративного ефекту, покриття володіє прекрасними характеристиками міцності. Особлива структура декоративної штукатурки дозволяє отримати різноманітні за фактурою поверхні. PALAZZO допоможе виділити екстер’єр Вашого будинку серед інших і створити неповторну атмосферу Середземномор’я.

elf-decor-atoll

ATOLL – Декоративна штукатурка для внутрішніх робіт з вкрапленнями білих мінералів.

Відображає сучасні тенденції в галузі мистецтва оформлення інтер’єру. Асиметричне розташування крупинок фарби нагадує казкові зимові візерунки на замерзлому склі. Від стін, немов, віє легкою  прохолодою і свіжістю. Декоративна штукатурка Атол ТМ ” Эльф Декор” дозволяє сміливо експериментувати з  формою  і кольором  що ідеально підходить для оформлення різних інтер’єрів.

elf-decor-papyrus

Papyrus – Декоративна штукатурка з фактурою тиснення паперу, яке чудово поєднується з будь-яким стилем інтер’єру, будь-то класика, модерн або ексклюзивні розробки і модні віяння.

Завдяки оригінальному способу нанесення декоративної штукатурки Папірус ТМ ” Эльф Декор “шляхом обклеювання стін тонким, але в той же час дуже міцним папером, на поверхні не залишається ні швів, ні стиків. Оригінальне рішення для декорування стель. Це унікальна можливість створення власного неповторного інтер’єру з доданням покриттю мальовничого виду і одночасно з захисними властивостями.