MURANO

MURANO – Декоративне покриття для внутрішніх робіт.

Це Венеціанська штукатурка, створена з використанням натуральних мінеральних наповнювачів і акрилових компонентів. Цей розкішний матеріал створює ефект полірованого мармуру. Спеціальна формула дозволяє домогтися  насичених тонів при малій витраті барвників. Колорування проводиться універсальними барвниками в кількості не більше 6% від маси матеріалу.

MURANO PEARL / MURANO GOLD – це спеціальне декоративне покриття, створене з використанням натуральних мінеральних наповнювачів, металізованих пігментів і акрилових складників . Матеріал має перламутровий  ефектом, і наноситься в якості фінішного шару на декоративне покриття MURANO.  MURANO PEARL / MURANO GOLD може також застосовуватися в якості самостійного декоративного покриття. У такому випадку воно наноситься так само, як венеціанська штукатурка Murano – в 2-3 шари. Можлива комбінація з іншими матеріалами ТМ «Ельф Декор», такими як MIRAGE, ILLUSION, PERSIA, GROTTO, TRAVERTINO STYLE, MARMORINO STYLE.

  • murano
  • murano
  • murano

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Висока стійкість до забруднень. Витримує очищення лужними миючими засобами. Має високу міцність. Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки
Грунт: QUARTZ PRIMER або DECOR PRIMER.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Металевим шпателем.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби: Фінішне покриття DECOR WAX MURANO – 26 м² / 450 г.
Фінішне покриття DECOR WAX – 8-12 м²/л.
Склад: Мінеральні наповнювачі, акрилові сополімери.
Колірна Гама: Відтінки колірної карти PUFAMIX. NCS.
Розхід матеріалу:  350-500 г/м² (в залежності від техніки нанесення і кількості шарів).
Фасування:  1 кг, 5 кг, 15 кг.
Питома вага:  1,5 кг / л при t о = 20 оС.
Термін зберігання:  min 1 рік при t о від 5 оС до 30 оС.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.