TATTOO

Завдяки лінії декоративних фарб і штукатурок TATTOO мистецтво дизайну та оздоблення інтер’єрів набуває абсолютно нові форми і втілення. Інноваційні формули і рецептури фарб і штукатурок в лінії TATTOO дозволяють створювати абсолютно унікальні ефекти заломлення і відбиття світла, а також створювати нові і урізноманітнити колірні відтінки. Це дозволяє створити інтер’єр тільки в Вашому, персональному стилі, забезпечуючи при цьому простоту створення оздоблення, яке не вимагає багато часу на нанесення безлічі шарів матеріалу.

Разом з декоративною обробкою в класичному стилі колекція фарб та штукатурок TATTOO пропонує революційно нові рішення для створенні інтер’єру, такі як тривимірні ефекти заломлення і відбиття світла, або імітація поверхні різних матеріалів, наприклад шкіра, тканина, метал та інші.

Декоративні фарби та штукатурки TATTOO – ніколи раніше не було так легко створити і перетворити Ваш інтер’єр!

  • starlight
  • oxid
  • karma
  • tahiti
  • riflessi
  • rivela
  • rivela
  • precious
  • venixia

starlight

STARLIGHT – Декоративна фарба для оздоблення інтер’єру з вмістом дрібних “світлозаломлюючих кристалів” і “мерехтливих кристалів” в прозорому сполучному компоненті.

Застосувавши декоративну фарбу STARLIGHT Ви привнесете в свій інтер’єр шарм “мерехтливих зірок на небосхилі”.

oxid

OXID – Декоративна фарба «металік» для декорування інтер’єрів, що створює ефект «залізної» поверхні (завдяки спеціальному наповнювачу – слюдисте залізо).

Декоративна фарба OXID може застосовуватися як в якості самостійного фінішного покриття, так і в поєднанні з матеріалом IMPRONTE TOP для отримання численних текстурних ефектів.

karma

KARMA – Декоративна фарба (колишня назва MARRAKECH) являє собою матеріал для оздоблення інтер’єру з вмістом перламутру “металік” і дрібних “світлозаломлюючих кристалів” в прозорому сполучному компоненті. При нанесенні пензлем на тоновану підкладку (фонову фарбу) на поверхні стіни створюються дивовижні візерунки кольору срібла, золота або бронзи на заданому тлі. Поверхня починає “грати” кількома відтінками, створює обсяг (ефект “тривимірного заломлення”) і динаміку.

Існує кілька варіантів нанесення даної декоративної фарби в залежності від рухів, які виконує майстер пензлем при декоруванні поверхні стіни. Можна створити хаотичні “піщані дюни”, “хмарний” ефект або направлений малюнок, а завдяки правильно підібраному відтінку Ваші стіни будуть випромінювати ще й настрій – від м’якого випромінення теплого і затишного інтер’єру в стилі “Ф’южн” до крижаних металевих відблисків строгих будівель великого міста. У будь-якому з варіантів отриманий результат буде неповторним, вражаючим і абсолютно унікальним.

Область застосування даної декоративної фарби практично не обмежена – за допомогою фарби KARMA можна створити як ніжні ненав’язливі фактури, так і контрастні, яскраві інтер’єри.

tahiti

TAHITI – Декоративна,  лессируюча, напівпрозора фарба для декорування інтер’єрів. Вона представлена в трьох базових кольорах: нейтральний (прозорий), колір золота, колір срібла.а.

TAHITI може застосовуватися як в якості самостійної фінішної обробки, так і в поєднанні з фактурними матеріалами і декоративними штукатурками з декоративною лінії TATOO – IMPRONTE TOP, IMPRONTE MID і VENIXIA – для отримання необмеженої гами декоративних ефектів, зокрема, патинування.

riflessi

RIFLESSI – це натуральна декоративна штукатурка на основі  очищеного гашеного вапна, яке була піддано тривалій витримці.

Декоративна штукатурка RIFLESSI тонується за власним каталогом кольорів (Колірна карта) або по віялу однотонних / фонових архітектурних фарб з лінії ROSSETTI, завдяки чому, колірна гамма для цієї декоративної штукатурки практично не обмежена. Декоративна штукатурка RIFLESSI володіє протигрибковими властивостями.

rivela

RIVELA – це декоративна лессирующая (напівпрозора) фарба для оздоблення інтер’єрів, нейтральна або з ефектом «металік» (відтінок золота або срібла).

Використовується в поєднанні з текстурними основами IMPRONTE TOP, IMPRONTE MID і VENIXIA для отримання необмеженої гами декоративних ефектів, зокрема для патинування.

precious

PRECIOUS – Декоративна фарба «металік» з високою покривною здатністю. Фарба представлена в трьох базових кольорах – «золото», «срібло» і «мідь» – які за допомогою тонування дозволяють отримати необмежену кількість відтінків «металік».

Дана декоративна фарба може застосовуватися як самостійна обробка, так і в поєднанні з іншими декоративними штукатурками та фарбами для отримання широкого ряду декоративних ефектів для оформлення інтер’єру; також може застосовуватися для патинування гіпсової ліпнини або поліуретанового декору / архітектурних елементів.

venixia

VENIXIA – це акрилова водорозчинна декоративна штукатурка, яка була спеціально розроблена для обробки в стилі “КЛАСИЧНОЇ ВЕНЕЦІАНСЬКОЇ ШТУКАТУРКИ”, але при цьому ця декоративна штукатурка надає такій обробці свіжість і новизну, зберігаючи її традиційний стиль і глянсову елегантність.

Крім того, із застосуванням декоративної штукатурки VENIXIA можна створювати численні декоративні ефекти, що відповідають самим актуальним тенденціям і трендам в сучасному дизайні інтер’єрів.

Спеціально розроблений склад декоративної штукатурки VENIXIA дозволяє наносити її з винятковою простотою і легкістю, і іноді, в руках досвідченого майстра, навіть нанесення всього одного шару цієї штукатурки забезпечує бажаний результат.

Застосовуючи декоративну штукатурку VENIXIA з використанням різних інструментів для декоративного оздоблення, майстри ще раз зможуть підтвердити свій професіоналізм, а дизайнери реалізувати свій творчий потенціал, створюючи в роботі з цим матеріалом все нові і нові оригінальні декоративні ефекти.