Фальш – балки з поліуретану (під дерево)

балки decowood

Декоративні балки з поліуретану, що імітують природну структуру дерева, використовуються для додання приміщенню індивідуальності та стилю.
Матеріал, з якого виготовлені балки – поліуpетанова структурна піна. Це легкий i міцний матeріал з відмінними декоративними та споживчими властивостями, з високими показниками безпеки та екологічності.
На відміну від дерев’яних балок, наші вироби мають ряд суттєвих переваг, як з естетичної, так і з практичної точок зору:
– виготовляються сучасних полімерних матеріалів;
– набагато дешевше дерев’яних і цілком конкурентні за вартістю серед аналогів на ринку декору;
– відрізняються малою вагою, не збільшуючи навантаження на несучі конструкції приміщень;
– представлені у великому асортименті, що дозволяє здійснити найрізноманітніші дизайнерські рішення;
– мають стандартизовані геометричні розміри, що дозволяє простим стикуванням створити візуально цільну конструкцію будь-якої довжини.
– три ваpiанти довжини – 2м, Зм і 4м дозволяють при цьому уникнути зайвих втрат на підгонку;
– П-подібний внутрішній профіль відмінно приховує електропроводку, комунікації, труби, дефекти поверхонь;
– широка гами кольорів натурального дерева;
– гарантують простоту монтажу;
– легко ріжуться, нескладно монтуються, встановлюються практично на будь-які поверхні, не вимагають професійної підготовки і дорогого інструменту;
– стійкі до впливу грибка і комах;
– зберігають форму при тривалій експлуатації;
– балки вологостійкі;
– стійкі до сторонніх запахів.

Чотири розміри поперечного перерізу, три кольори обробки, допоможуть втілити в реальність будь-яку дизайнерську ідею. А використання наших декоративних елементів – консолей, стикувальних елементів, ременів з імітацією кування – зробить інтер’єр цілісним і завершеним.

Балки DecoWood випускаються в Україні і поставляються виробником, ПРАТ «Еліт Декор», на ринки різних країн. Оптимальне поєднання декоративних
можливостей, європейської якості та доступності ціни забезпечили балкам DecoWood визнання і попит.

Вибираючи бренд DecoWood, Ви отримуєте оригінальний продукт, здатний роками підкреслювати Ваш смак в інтер’єрі Вашого будинку.

Придбати фальш балки з поліуретану (під дерево) у Тернополі Ви можете у наших салонах “СІЄНА”, термін виконання замовлення 2-3 дні.