TOSCANA

TOSCANA – це натуральний вапняний декоративний матеріал для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Завдяки особливим видам мінеральних наповнювачів покриття набуває матовий ефект. Різні техніки нанесення даного декоративного покриття дозволяють отримати фактури, що імітують натуральні природні матеріали. Додатковий ефект надає натуральна слюда, що входить до складу матеріалу. TOSCANA випускається в базі: WHITE. База WHITE дозволяє отримати покриття різних кольорів і відтінків за допомогою універсальних барвників. Інтер’єри, виконані із застосуванням декоративного покриття TOSCANA, дозволять Вам відчути дух і затишок тосканських вілл.

  • toscana
  • toscana
  • toscana
  • toscana

Корисна інформація

Відео нанесення Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Фасади, внутрішні інтер’єри.
Властивості: Висока стійкість до забруднень. Має високу міцність. Володіє матовим ефектом. Витримує очищення лужними миючими засобами. Витримує тривалий вплив води і пара. Володіє сильними протигрибковими властивостями.
Грунт: QUARTZ PRIMER.
Розчинник: Вода
Методи нанесення: Нержавіючий інструмент (шпатель, малка).
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби: DECOR WAX TOSCANA, DECOR WAX – 8-12 м2/л.
Склад: Вапно, мінеральні наповнювачі, натуральна слюда.
Колірна Гама: Відтінки колірної карти Toscana Toner, NCS.
Розхід матеріалу:  08-1 кг/м2.
Фасування:  5 кг, 15 кг.
Питома вага:  1,5кг/л при t ° = 20 °C.
Термін зберігання:  min 1 рік при t ° від 5 °С до 30 °С.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.