CASTELLO

декоративна штукатурка фасад CASTELLO

Castello – надміцна декоративна штукатурка для оздоблення інтер’єрів та фасадів
Декоративна штукатурка Кастелло ТМ “Эльф Декор” є вологостійкою та має прекрасні експлуатаційні характеристики, до яких можна також додати її паропроникність, атмосферостійкість і вогнетривкість. Особлива структура декоративної штукатурки Кастелло дозволяє отримати різноманітні за фактурою поверхні. Випускається в бежевому кольорі. Castello Fine відрізняється від Кастелло дрібнішою величиною зерна, тому фактури отримуються не такі рельєфні.
Чудове рішення для оздоблення фасадів, адже витримує перепади температур, приховує недоліки підготовки поверхні. Тонується згідно колірної системи NCS, Pufamiх. Використання тонованих восків, лаків підкреслює рельєфність та підвищує захисні властивості матеріалу.
У салон декору Сієна вам запропонують безліч взірців з декоративною штукатуркою, а також каталог з кольорами.  Ми безкоштовно приїдемо для здійснення замірів. Замовлення майстра з нанесення декоративної штукатурки у Тернополі та за межами області за 2 тижні до початку робіт.
  • декоративна штукатурка балкон castello Тернопыль майстер салон декору сієна

Корисна інформація

Відео нанесення декоративної штукатурки CastelloБрошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Фасади, внутрішні інтер’єри.
Властивості: Витримує очищення лужними миючими засобами. Має високу міцність. Стійке до атмосферних опадів. Володіє протигрибковими властивостями.
Грунт:  QUARTZ PRIMER або СП17.
Розчинник:  Вода.
Методи нанесення:  Шпателем з нержавіючої сталі, для ефекту мішковина та короїд (пластивий шпатель з заокругленими краями)
Розведення:  Водою до 10%.
Захисні засоби: Фінішне покриття DECOR WAX – 8-12 м²/л, VELATURO VINTAGE – 10-15 м²/л,
Фінішне покриття SPECIAL WAX, AZURE – 8-10 м²/л.
Захисне покриття: лак Д-105 – 10-12 м²/л (один шар).
Склад:  Вапно, мінеральні наповнювачі.
Колірна Гама:  Бази BEIGE, Fine. Відтінки колірної карти  NCS. PUFAMIX.
Розхід матеріалу:  1,0-2,2 кг/м² (в залежності від обраної технології нанесення).
Фасування:  5 кг, 15 кг.
Питома вага:  1,75 кг / л при t ° = 20 °С.
Термін зберігання:  min 1 рік при t ° від 5 °С до 30 °С.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.