MARMORINO STYLE

MARMORINO STYLE – це натуральне вапняне декоративне покриття, створене на основі сучасних технологій і секретів італійських майстрів.
Завдяки своїй високій міцності і вологостійкості MARMORINO STYLE може використовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблень. Властивості цього унікального декоративного матеріалу дозволяють повторити структуру натурального мармуру. MARMORINO STYLE створить атмосферу античної розкоші і особливий затишок у Вашому домі, а також неповторність інтер’єру. Результат приємно здивує Вас і задовольнить найвищі вимоги, так як покриття MARMORINO STYLE може бути виконаний в різноманітних відтінках і півтонах, а також в різних техніках нанесення.

  • marmorino
  • marmorino
  • marmorino

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Висока стійкість до забруднень. Витримує очищення лужними миючими засобами. Має високу міцність. Витримує тривалий вплив води і пара. Володіє сильними протигрибковими властивостями.
Грунт: QUARTZ PRIMER або DECOR PRIMER.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Шпатель з нержавіючої сталі, маклавиця або малка з нержавіючої сталі.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби: DECOR WAX – 8-12 м2/л.
Склад: Вапно, мінеральні наповнювачі.
Колірна Гама: Відтінки колірної карти Toscana Toner, NCS.
Розхід матеріалу:  0,6 кг/м2 (в залежності від техніки нанесення і кількості шарів).
Фасування:  5 кг, 15 кг.
Питома вага:  1,5 кг/л при t о = 20 оС.
Термін зберігання: min 1 рік при t о від 5 оС до 30 оС.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.