MARMORINO STYLE

MARMORINO STYLE – це натуральне вапняне декоративне покриття, створене на основі сучасних технологій і секретів італійських майстрів.
Завдяки своїй високій міцності і вологостійкості MARMORINO STYLE може використовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблень. Властивості цього унікального декоративного матеріалу дозволяють повторити структуру натурального мармуру. MARMORINO STYLE створить атмосферу античної розкоші і особливий затишок у Вашому домі, а також неповторність інтер’єру. Результат приємно здивує Вас і задовольнить найвищі вимоги, так як покриття MARMORINO STYLE може бути виконаний в різноманітних відтінках і півтонах, а також в різних техніках нанесення.
Корисна інформація
Технічні характеристики:
| Застосування: | Внутрішні інтер’єри. |
| Властивості: | Висока стійкість до забруднень. Витримує очищення лужними миючими засобами. Має високу міцність. Витримує тривалий вплив води і пара. Володіє сильними протигрибковими властивостями. |
| Грунт: | QUARTZ PRIMER або DECOR PRIMER. |
| Розчинник: | Вода. |
| Методи нанесення: | Шпатель з нержавіючої сталі, маклавиця або малка з нержавіючої сталі. |
| Розведення: | Водою до 10%. |
| Захисні засоби: | DECOR WAX – 8-12 м2/л. |
| Склад: | Вапно, мінеральні наповнювачі. |
| Колірна Гама: | Відтінки колірної карти Toscana Toner, NCS. |
| Розхід матеріалу: | 0,6 кг/м2 (в залежності від техніки нанесення і кількості шарів). |
| Фасування: | 5 кг, 15 кг. |
| Питома вага: | 1,5 кг/л при t о = 20 оС. |
| Термін зберігання: | min 1 рік при t о від 5 оС до 30 оС. |
| Токсикологічні показники: | Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи. |





