COLISEUM

COLISEUM – Декоративне покриття, яке спеціально розроблено для фасадів.

Завдяки вмісту армуючих волокон, крім відмінного декоративного ефекту, COLISEUM має чудові характеристики міцності. Покриття дозволить Вашому будинку виграшно виглядатиме на тлі інших: воно передає чарівність італійських двориків, спокійну розкіш палацових зводів, а застосування перламутрових лаків підкреслює сучасний стиль Вашого будинку.

  • coliseum
  • coliseum
  • coliseum

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Фасади, внутрішні інтер’єри.
Властивості: Запобігає утворенню і розвиток поверхневих тріщин. Витримує очищення лужними миючими засобами. Легко ремонтується і відновлюється зовнішній вигляд. Має високу міцність. Висока стійкість до атмосферних опадів. Приховує дефекти підготовки поверхні.
Грунт: QUARTZ PRIMER або Д17.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Пластикова або металева тертка.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби: Лак Д-105 – 8-12 м2/л (один шар) або гидрофобизатор Д-16 – 10-12 м2/л.
Склад: Мінеральні наповнювачі, армуючі волокна, акрилові сополімери.
Колірна Гама: Відтінки колірної карти PUFAMIX. NCS.
Розхід матеріалу: 1,5-2 кг/м2.
Фасування: 15 кг.
Питома вага: 1,7 кг/л при t о = 20 оС.
Термін зберігання: min 1 рік при t о від 5 оС до 30 оС.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.