Ліпнина та декор

      Ліпнина та декор за ціною виробника. У нас є все: поліуретановий плінтус, потолочний карниз, молдинг на стіну, кутовий елемент на рамочку, фальш камін, колони, кронштейн, дверне обрамлення, лед профіль під освітлення, фасадна ліпнина, балки під дерево, арт багет під золото, срібно, бронзу. А також увесь супутний матеріал.

 

    У нас в салоні декору Сієна є кейси з нарізками взірців для зручності вибору. Увесь асортимент під замовлення. Термін виконання замовлення 2-3 дні.

Зазначимо, що клеїти ліпнину потрібно до фарбування стелі. Монтується ліпнина та декор на спеціальний клей для поліуретану, який не залишає слідів на поверхні, не твердне, що дозволяє з легкістю зашкурити надлишок, який виступив. Планки продаються розміром 2 м, 2,44 м уже покритті захисним грунтом, але для того, щоб ліпнина не втрачала на довгі роки свій зовнішній вигляд її обов’язково потрібно фарбувати водоемульсійними фарбами і краще, якщо це буде не кісточка, а краскопульт, так як він рівномірно зафарбовує поверхню ліпнини та декору не залишаючи розводів. Якщо плінтус високий понад 10 см – рекомендується додатково закріпити до стіни його дюбелями, які  разом з стиками ліпнини та декору зашпакльовуються та фарбуються.
Для вашої зручності у наявності є також гнучка ліпнина та декор, серія flex також  присутня у поліуретанових профілях для лед освітлення. Зверніть увагу, якщо ви вирішили зробити приховане лед освітлення, профіль має бути спеціальний, який не буде просвічуватись.

Замовити ліпнину та декор у Тернополі ви можете у нас в салонах декору Сієна за адресами:

  • вулиця Живова,15 Б (ТЦ “Кристал”, 2 пов) Тел. 096 560 560 3
  • вулиця Чайковського,40.  Тел. 096 945 53 33