FEERIE

FEERIE – Сучасне перламутрове покриття, що застосовується для внутрішніх робіт.

Поєднання іскристої бази і круглих скляних кристалів надають цьому матеріалу індивідуальність і неповторну красу. Також до складу FEERIE входять блискучі перламутрові частинки, які створюють ефект мерехтіння. Даний продукт є високоміцним покриттям, який дуже простий в нанесенні. Випускається в базах WHITE SILVER і WHITE GOLD. Також є в базі TRANSPARENT – без вмісту перламутрових пігментів.

  • feerie
  • feerie

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Фасади, внутрішні інтер’єри.
Властивості: Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки. Має високу міцність. Змінює відтінки залежно від освітлення і кута зору.
Грунт: DECOR PRIMER.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Широкий пензель, пластикова малка.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад: Перламутрові пігменти, мінеральні мікросфери, синтетичні сополімери.
Колірна Гама: База WHITE SILVER, WHITE GOLD.
Відтінки колірної карти PUFAMIX, NCS.
Розхід матеріалу: 5-6 м2/кг.
Фасування: 1 кг, 5 кг.
Питома вага: 1,3 кг/л при t о = 20 оС.
Термін зберігання: min 1 рік при t о від 5 оС до 30 оС.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.