RIVIERA

RIVIERA – Декоративне покриття створює ефект гладкої патини, додаючи в Ваш інтер’єр гармонію і затишок середземноморських вілл.

Створіть райський куточок у себе вдома, відпочивайте від метушні  і насолоджуйтеся гармонією і комфортом домашнього затишку. Це екологічно чисте покриття спеціально створено для тих, хто цікавиться новими тенденціями в області дизайну, внутрішньої архітектури і декору.

  • riviera
  • riviera
  • riviera

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Витримує очищення миючими засобами. Приховує дефекти підготовки поверхні. Легко ремонтується і відновлюється зовнішній вигляд. В залежності від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні рельєфи.
Грунт: QUARTZ PRIMER.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Пластиковою або металевою теркою.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби: DECOR WAX, SPECIAL WAX, AZURE – 10-12 м2/л.
Захисне покриття: лаки VARNISH PROTECT – 10-12 м2/л (один шар).
Склад: Мінеральні наповнювачі, армуючі волокна, акрилові сополімери.
Колірна Гама: Відтінки колірної карти PUFAMIX. NCS.
Розхід матеріалу: 1 кг/м2.
Фасування: 5 кг, 15 кг.
Питома вага:  1,7 кг/л при t о = 20 оС.
Термін зберігання:  min 1 рік при t о від 5 оС до 30 оС.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.