Фрески “APPLICO”

Фрески «Applico» створюються найбільшим виробником елітних фресок і фотошпалер компанією «Applico» за унікальною запатентованою технологією, розробленою фахівцями нашої компанії, на основі флізелінового або скловолокнистого полотна. Фрески мають дванадцять різних фактур. Зображення можна вибрати з нашого каталогу, надати своє (відповідно до вимог), або ж ми розробимо його індивідуально, за бажанням замовника. Всі фрески, виготовлені компанією “Applico”, покриті спеціальним захисним лаком. Додаткове захисне покриття не потрібно!

Фактура фресок може бути 12 (дванадцяти) видів:

Фактура фресок “Містраль”

mistral-1

«Містраль» New! – Легкий матеріал з повітряно-пісочної поверхні. Зовні фактура нагадує рельєф піщаних барханів.
Має товщину матеріалу до 1,0 мм. Використовується тільки в інтер’єрі.

Фактура фресок “ПІСОК”

pesok-1

«Пісок» – щільний рельєфний матеріал з кількома шарами пісочної штукатурки. Особливо цікавий своєю глибокою рельєфною поверхнею і можливістю зробити старіння (часткове стирання верхнього барвистого шару), що підкреслює фактурність. Має товщину до 2,0 мм. Використовується як в інтер’єрі, так і на фасаді.

Фактура фресок “ТРІЩИНИ”

treshiny-1

«Тріщини» – щільна фактура з розсипом неоднорідних природних тріщин, що імітує живопис на старовинній стіні. Фреску можна зістарити за рахунок часткового заповнення тріщин спеціальним складом для точнішого їх прояву. Має товщину до 1,5 мм. Використовується тільки в інтер’єрі.

Фактура фресок “Тріщини Золото”

treshiny_zoloto-1

«Тріщини Золото» – щільна фактура з розсипом неоднорідних природних тріщин, заповнених «золотими» частинками. Має товщину матеріалу до 1,5 мм. Використовується тільки в інтер’єрі.

Фактура фресок “Бриз”

briz-1

«Бриз» – легкий пісочний матеріал з чергуванням шорсткої фактури і зон з напівматовим відблиском. Товщина матеріалу до 1 мм. Використовується тільки в інтер’єрі для монтажу фрески не тільки на стіну, але і на стелю.

Фактура фресок “Керамо”

ceramo-1

«Керамо» – матова рівна фактура з розсипом дрібних, неглибоких, чітко окреслених тріщин. Полегшена фактура схожа на розтріскану від часу кераміку з розписом. Має товщину матеріалу до 1,0 мм. Використовується тільки в інтер’єрі.

Фактура фресок “Керамо Золото”

ceramo_zoloto-1

«Керамо Золото» – матова рівна фактура з розсипом дрібних, неглибоких, чітко окреслених тріщин, заповнених «золотими» частинками. Полегшена фактура схожа на розтріскану від часу кераміку з розписом. Має товщину матеріалу до 1,0 мм. Використовується тільки в інтер’єрі.

Фактура фресок “Керамо Діамант”

ceramo_brilliant-1

«Керамо Діамант» – матова рівна фактура з розсипом дрібних, неглибоких, чітко окреслених тріщин, заповнених «діамантовими» частинками. Полегшена фактура схожа на розтріскану від часу кераміку з розписом. Має товщину матеріалу до 1,0 мм. Використовується тільки в інтер’єрі.

Фактура фресок “Кварц”

quartz-2

«Кварц» – щільний, рівний, матовий шар бархатисто-пісочної штукатурки. Фактура нагадує поверхню кварцового піску. Має товщину до 1,5 мм. Може використовуватися як в інтер’єрі, так і на фасаді. Завдяки легкості і рівній поверхні матеріалу «Кварц» ці фрески монтуються як на стіну, так і на стелю.

Фактура фресок “Кисті”

kisti-1

«Кисті» – матеріал з неоднорідною об’ємною фактурою, що імітує мазки художника. Матеріал має товщину до 1,0 мм. Використовується тільки в інтер’єрі: для картин і настінних фресок..

Фактура фресок “Велюр”

velour_fresk-1i

«Велюр» – тонкий, легкий матеріал з неоднорідною пісочної фактурою, що імітує теплу бархатисту поверхню. Матеріал має товщину до 1,0 мм. Використовується тільки в інтер’єрі для монтажу на стіну або стелю.

Каталог фресок “APPLICO” – Основний

Каталог фресок “APPLICO” – Тренди Applico

Каталог фресок “APPLICO” – Розширений