GROTTO

GROTTO – Декоративне покриття створене на основі натурального вапна, сьогодні широко використовується.

Цей матеріал має високу паропроникність і антигрибкові властивості. Чудово себе веде у вологих приміщеннях. GROTTO – це унікальна можливість створення власного неповторного інтер’єру з різними декоративними рішеннями. Використовуючи різні техніки нанесення покриття, завдяки його особливим складовим можна отримати різноманіття фактур. Застосування металізованих і перламутрових фінішних складників дозволить покриттю чудово виглядати в сучасних інтер’єрах, а вміле поєднання покриття з декоративним воском MURANO створить справді неповторну красу оздоблення.

У салон декору Сієна вам запропонують безліч взірців з декоративною штукатуркою Гротто (Grotto), а також каталог з кольорами.  Ми безкоштовно приїдемо для здійснення замірів. Замовлення майстра з нанесення декоративної штукатурки у Тернополі та за межами області за 2 тижні до початку робіт.

  • grotto
  • grotto
  • grotto
  • grotto
  • grotto

Корисна інформація

Відео нанесення Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Витримує очищення лужними миючими засобами. Має високу міцність. Стійке до атмосферних опадів. Володіє протигрибковими властивостями.
Грунт:  QUARTZ PRIMER або Д17.
Розчинник:  Вода.
Методи нанесення:  Шпателем з нержавіючої сталі, пензлем, малкою.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби: Фінішне покриття DECOR WAX – 8-12 м²/л.
Фінішне покриття SPECIAL WAX, AZURE – 8-10 м²/л.
Захисне покриття: лаки Д-101, Д-102, Д-105 – 8-10 м²/л (Один шар).
Склад:  Вапно, мінеральні наповнювачі.
Колірна Гама:  Відтінки колірної карти NCS. PUFAMIX.
Розхід матеріалу:  Базове покриття GROTTO – 1-1,5 кг/м².
(В залежності від обраної техніки нанесення) або 0,5-0,6 кг/м² в один шар (техніка RIO).
Фасування:  5 кг, 15 кг.
Питома вага:  1,75 кг/л при t ° = 20 °С.
Термін зберігання:  min 1 рік при t ° від 5 °С до 30 °С.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.