ITAKA

ITAKA – Декоративне покриття для внутрішніх робіт, виконане в традиціях старих майстрів, створить теплу і затишну атмосферу у вашому домі. Використовуэться для створення художньоъ лыпнини барельєф.

Ви немов переноситесь в далеке минуле. ITAKA прекрасно поєднується зі всілякими стилями – від «старовини» до «модерну». Це покриття ідеально підходить як для домашнього інтер’єру, так і для комерційних приміщень: офісів, ресторанів, магазинів.

У салон декору Сієна ви можете придбати декоративну штукатурку з армуючими волокнами Itaka для створення ефекту барельєф, а також фінішні лаки, перламутри для надання виразності фактури та кольору.  

  • itaka

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Витримує очищення миючими засобами. Приховує дефекти підготовки поверхні. Запобігає утворенню і розвиток поверхневих тріщин. Легко ремонтується і відновлюється зовнішній вигляд. Має звукоізоляційні властивості. Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні рельєфи
Грунт:  QUARTZ PRIMER або Д17.
Розчинник:  Вода.
Методи нанесення:  Пластиковою  металевою  теркою.
Розведення:  Водою до 10%.
Захисні засоби: Фінішне покриття DECOR WAX – 8-12 м²/л.
Фінішне покриття SPECIAL WAX, AZURE – 8-10 м²/л
Захисне покриття: лаки VARNISH PROTECT – 8-10 м²/л (один шар).
Склад: Мінеральні наповнювачі, армуючі волокна, акрилові сополімери.
Колірна Гама:  Відтінки колірної карти  NCS. PUFAMIX.
Розхід матеріалу:  1-2 кг/м².
Фасування:  5 кг, 15 кг.
Питома вага:  1,7 кг/л при tо = 20 оС
Термін зберігання:  min 1 рік при tо від 5 оС до 30 оС
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.