ITAKA

ITAKA – Декоративне покриття для внутрішніх робіт, виконане в традиціях старих майстрів, створить теплу і затишну атмосферу у вашому домі. Використовуэться для створення художньоъ лыпнини барельєф.
Ви немов переноситесь в далеке минуле. ITAKA прекрасно поєднується зі всілякими стилями – від «старовини» до «модерну». Це покриття ідеально підходить як для домашнього інтер’єру, так і для комерційних приміщень: офісів, ресторанів, магазинів.
У салон декору Сієна ви можете придбати декоративну штукатурку з армуючими волокнами Itaka для створення ефекту барельєф, а також фінішні лаки, перламутри для надання виразності фактури та кольору.
Корисна інформація
Технічні характеристики:
| Застосування: | Внутрішні інтер’єри. |
| Властивості: | Витримує очищення миючими засобами. Приховує дефекти підготовки поверхні. Запобігає утворенню і розвиток поверхневих тріщин. Легко ремонтується і відновлюється зовнішній вигляд. Має звукоізоляційні властивості. Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні рельєфи |
| Грунт: | QUARTZ PRIMER або Д17. |
| Розчинник: | Вода. |
| Методи нанесення: | Пластиковою металевою теркою. |
| Розведення: | Водою до 10%. |
| Захисні засоби: | Фінішне покриття DECOR WAX – 8-12 м²/л. Фінішне покриття SPECIAL WAX, AZURE – 8-10 м²/л Захисне покриття: лаки VARNISH PROTECT – 8-10 м²/л (один шар). |
| Склад: | Мінеральні наповнювачі, армуючі волокна, акрилові сополімери. |
| Колірна Гама: | Відтінки колірної карти NCS. PUFAMIX. |
| Розхід матеріалу: | 1-2 кг/м². |
| Фасування: | 5 кг, 15 кг. |
| Питома вага: | 1,7 кг/л при tо = 20 оС |
| Термін зберігання: | min 1 рік при tо від 5 оС до 30 оС |
| Токсикологічні показники: | Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи. |



