Applico

fresky

Фрески «Applico» створюються найбільшим виробником елітних фресок і фотошпалер компанією «Applico» за унікальною запатентованою технологією, розробленою фахівцями нашої компанії, на основі флізелінового або скловолокнистого полотна. Фрески мають дванадцять різних фактур. Зображення можна вибрати з нашого каталогу, надати своє (відповідно до вимог), або ж ми розробимо його індивідуально, за бажанням замовника.Всі фрески, виготовлені компанією “Applico”, покриті спеціальним захисним лаком. Додаткове захисне покриття не потрібно!

panorama-katalog

“Панорама” – елітне настінне покриття, призначене для декорування стін єдиним полотном, що не вимагає професійних навичок для монтажу виробу на стіну. “Панорама” представляє собою флізелінову основу з нанесеним на нього вручну фактурним матеріалом товщиною до 1 мм і надрукованим цифровим способом зображенням, яке має оригінальний тематичний сюжет або малюнок.

Виробляється “Панорама” з екологічно чистих матеріалів. Її поверхня захищена від побутових впливів, вона не має стикувальних швів, легко клеїться, довговічна в експлуатації і чудово вписується в будь-який інтер’єр.
Це унікальний вид декору, з його допомогою можна оригінально, просто і недорого декорувати велику площу стін. “Панорама” відрізняється художнім шиком і простотою виконання монтажу.

mod-pano-katalog

“Модульне панно” – це елітне настінне покриття, призначене для декорування стін і стель.Панно представляє собою флізелінове полотно з нанесеним на нього вручну фактурним матеріалом “Велюр” і надрукованим цифровим способом зображення з оригінальним тематичним сюжетом.

Для виробництва панно використовуються тільки екологічно чисті матеріали, його поверхня захищена від побутових впливів, воно легко клеїться (як звичайні бамбукові шпалери) і має довгий термін експлуатації. Панно – по-своєму унікальний вид декоративного покриття, так як з його допомогою можна оригінально і з художнім шиком прикрасити велику поверхню стін і стель. У залежності від сюжету панно має кілька (3 чи 4) модулі, дизайн яких розроблений таким чином, щоб перший модуль можна було зістикувати з останнім, варіюючи ширину і композицію малюнка.

nb-katalog

Новітня розробка компанії Applico “Ново-Барельєф” – це поєднання комп’ютерного дизайну і високих технологій в сфері широкоформатного друку і фрезерування, що створює дизайнерський матеріал з безмежними можливостями застосування. Продукція “Ново-Барельєф” може складатися з будь-якої кількості плит, які можна застосовувати для стін і стелі, втілюючи масштабний дизайнерський проект. “Ново-Барельєф” виробляється під замовлення відповідно до розмірів, вказаних в каталозі, а також на підставі потрібних Вам розмірів і пропорцій. Композиція “Ново-Барельєф” складається з декількох гнучких плит різних розмірів (максимальний розмір плит 120см х 58см х 1,6 см).

Барельєфні композиції створюються шляхом послідовного наклеювання плит на тверде підставу, стикуючи плити один з одним. Міжплиточний шов при цьому практично не помітний. Плити можна використовувати на плоских і закруглених поверхнях. Поверхня плит покрита спеціальним влагозащитним складом. Еластичний компонент, що входить в структуру плит, забезпечує гнучкість матеріалу. Плити не токсичні, не пожежонебезпечні і є екологічно чистою продукцією, що володіє звуко-і теплоізоляцією. Після монтажу плит створюється повне враження єдиної композиції, вирізаної з каменю. Пропонуємо Вам за допомогою міні-каталогу вибрати і замовити композиції з “Ново-барельєф”.