Підвіконня DANKE з глянцевим акриловим покриттям – це продукт високої якості, створений завдяки впровадженню інноваційних технологій і використанням якісних матеріалів.

Це підвіконня преміум-класу, що мають запатентовану, оригінальну конструкцію, яка розроблялася за участю німецьких фахівців. Для створення дошки з ПВХ використовується тільки імпортна сировина високої якості, а виробляється вона на високотехнологічному Німецькому виробництві. Підвіконня Danke впевнено виграють у більшості виробів іншого типу: за якістю вони краще, ніж підвіконня з покриттям з ПВХ-плівки і з покриттям CPL; краще, ніж підвіконня на основі ДСП, деревно-полімерних композитів і навіть ніж підвіконня з натуральних матеріалів – дерева і каменю.

Переваги підвіконь DANKE :

Екологічність І БЕЗПЕКА:
акрилове покриття підвіконь DANKE не містить формальдегіду – небезпечної канцерогенної речовини, яка є обов’язковим компонентом пластмас і ДСП.
ОСОБЛИВО ВИСОКА СТІЙКІСТЬ до подряпин:
глянсова поверхня підвіконь довгі роки зберігає ідеальний блиск і гладкість. Їй не зашкодять квіткові горщики і предмети інтер’єру, які зазвичай прикрашають підвіконня.
ВІДМІННА термостійкість:
покриття підвіконня не постраждає при короткостроковому зіткненні з гарячим посудом.
ШИРОКИЙ ВИБІР стильний декор:
колекція декорів підвіконь DANKE розробляється з урахуванням сучасних тенденцій інтер’єрної моди. Тут є декори під будь-який стиль і колірне рішення: від лаконічних і простих білих, до тих що імітують дорогі види мармуру та породи дерев.
МІЦНІСТЬ ОСНОВИ:
в складі пластикової дошки використовується якісна імпортна сировина.
СТІЙКІСТЬ до гарячого попелу ВІД СИГАРЕТ:
сигарета не зашкодить покриттю і не зіпсує його презентабельний зовнішній вигляд.
Паро- і вологостійкість:
на відміну від дерев’яних і підвіконь з ДСП, підвіконня DANKE не бояться вогкості і вологості. Їх поверхня не розшаровується і не набухає навіть при попаданні на підвіконня води.
ПРАКТИЧНІСТЬ І ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ:
на відміну від звичайних підвіконь з шорсткою поверхнею, гладке акрилове покриття DANKE не пористе. Тому догляд за ними не вимагає використання чистячих засобів і займає лічені секунди.
СТІЙКІСТЬ до ВИНИКНЕННЯ ПЛЯМ ВІД ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ:
сліди від розлитої кави або вина усуваються без особливих зусиль. Крім того, унікальна поверхня стійка до будь-яких миючих засобів, в тому числі кислотовмісних.
НАДІЙНІСТЬ ОРИГІНАЛЬНА запатентована конструкція:
на підвіконня можна сміливо ставати, наприклад, при митті вікон, не боячись, що він буде пошкоджений, погнеться або трісне.

Придбати підвіконня DANKE у Тернополі Ви можете у наших салонах” СІЄНА”. Термін виконання замовлення 3-4 дні.

Mahagony

підвіконня DANKE серія Mahagony

Lucido Bianco

підвіконня DANKE серія Lucido Bianco

 Onyx

підвіконня DANKE серія Onyx

Creme de Turque

підвіконня DANKE серія Creme de Turque

Wenge

підвіконня DANKE серія Wenge

Lalbero Classico

підвіконня DANKE серія Lalbero Classico

Marmor Classico

підвіконня DANKE серія Marmor Classico

 Lalbero Bruno

підвіконня DANKE серія Lalbero Bruno

Lalbero dell’oro

підвіконня DANKE серія Lalbero dell'oro

Lalbero Bianco

підвіконня DANKE серія Lalbero Bianco