ILLUSION

ILLUSION – Декоративне покриття з перламутровим відливом і частинками золотистих і сріблястих гранул.

Оригінальність і неповторність цього матеріалу полягає в тому, що фактура поверхні візуально змінюється в залежності від напрямку світла. Декоративна штукатурка ефект шовку або ще як люблять називати мокрий шовк, вельвет  ILLUSION відрізняється від аналогічних матеріалів підвищеною міцністю. Випускається в базах SILVER, GOLD і ALLUMINIUM. База ALLUMINIUM відрізняється посиленим металізованим переливом і кольором.

  • illusion
  • illusion

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Легкі забруднення видаляються з поверхні мокрою губкою. Змінює відтінки залежно від освітлення і кута зору. Володіє бархатистою поверхнею, приємною на дотик. Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки.
Грунт: QUARTZ PRIMER або DECOR PRIMER.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Шпатель або малка з нержавіючої сталі.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби: Лак  Д-102 – 8-10 м²/л (один шар).
Склад: Перламутрові пігменти, синтетичні сополімери.
Колірна Гама: Бази SILVER, GOLD, WHITE GOLD, ALUMINIUM, CRYSTAL. Відтінки колірної карти PUFAMIX NCS.
Розхід матеріалу: 6 м2/кг.
Фасування: 1 кг, 5 кг.
Питома вага: 1,1 кг/л при t о = 20 оС.
Термін зберігання: min 1 рік при t о від 5 оС до 30 оС.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.