НОВО-БАРЕЛЬЄФ “APPLICO” замовити барельєф в Тернополі

Новітня розробка компанії Applico “Ново-Барельєф” – це поєднання комп’ютерного дизайну і високих технологій в сфері широкоформатного друку і фрезерування, що створює дизайнерський матеріал з безмежними можливостями застосування. Продукція “Ново-Барельєф” може складатися з будь-якої кількості плит, які можна застосовувати для стін і стелі, втілюючи масштабний дизайнерський проект. “Ново-Барельєф” виробляється під замовлення відповідно до розмірів, вказаних в каталозі, а також на підставі потрібних Вам розмірів і пропорцій. Композиція “Ново-Барельєф” складається з декількох гнучких плит різних розмірів (максимальний розмір плит 120см х 58см х 1,6 см).Барельєфні композиції створюються шляхом послідовного наклеювання плит на тверде підставу, стикуючи плити один з одним. Міжплиточний шов при цьому практично не помітний. Плити можна використовувати на плоских і закруглених поверхнях. Поверхня плит покрита спеціальним волого захисним складом. Еластичний компонент, що входить в структуру плит, забезпечує гнучкість матеріалу. Плити не токсичні, не пожежонебезпечні і є екологічно чистою продукцією, що володіє звуко-і теплоізоляцією. Після монтажу плит створюється повне враження єдиної композиції, вирізаної з каменю. Пропонуємо Вам за допомогою міні-каталогу вибрати і замовити барельєф в Тернополі за доступними цінами. Барельєф матеріал міцний, для нього використовують  пластичні декоративні штукатурки на основі волокна. У салон декору сієна є декоративні матеріали ТМ “Эльф Декор”  Itaka (Ітака), Riviera (Рів’єра) , Country (Кантрі), Canyon (Каньйон) для внутрішніх і зовнішніх робіт.

У салон декору сієна можна замовити майстра з барельєф, а також декоративні штукатурки, щоб самостійно створити художній шедевр.

ПЛИТИ “НОВО-БАРЕЛЬЄФ”

замовити барельєф в Тернополі

Плити «Ново-Барельєф» – прекрасна імітація різьблення по каменю, виконана на гнучких об’ємних плитах з сучасних матеріалів, що мають у складі еластичний компонент. Максимальний розмір плити 115см х 55см х 1,3см.

КАТАЛОГ “НОВО-БАРЕЛЬЄФ”

NB 002

замовити барельєф в Тернополі