SAHARA

SAHARA – це перламутрове покриття, що застосовується для внутрішніх робіт.

Елегантний і натуральний шарм покриттю додає поєднання кварцових частинок і перламутрової бази. Цей матеріал дуже простий в нанесенні. Випускається в двох базах: SILVER і GOLD, PREMIUM.

У салон декору Сієна вам запропонують безліч взірців з декоративною штукатуркою Sahara (Сахара), а також каталог з кольорами.  Ми безкоштовно приїдемо для здійснення замірів. Замовлення майстра з нанесення декоративної штукатурки у Тернополі та за межами області за 2 тижні до початку робіт.

  • sahara
  • sahara

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Витримує очищення миючими засобами. Має високу міцність. Змінює відтінки залежно від освітлення і кута зору. Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки.
Грунт:  QUARTZ PRIMER або DECOR PRIMER.
Розчинник:  Вода.
Методи нанесення:  Широким пензлем.
Розведення:  Водою до 10%.
Захисні засоби:  Лак  Д-102 – 8-10 м²/л (Один шар).
Склад: Перламутрові пігменти, мінеральні наповнювачі, синтетичні сополімери.
Колірна Гама: Бази SILVER, GOLD. Відтінки колірної карти PUFAMIX. NCS.
Розхід матеріалу:  SAHARA – 5 м²/кг Базове покриття SAHARA PREMIUM – 6-7 м²/кг.
Фасування:  1 кг, 5 кг.
Питома вага:  1,3 кг/л при t о = 20 оС.
Термін зберігання:  min 1 рік при t о від 5 оС до 30 оС.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.