Candis

декоративна штукатурка Candis Тернопіль

На сьогоднішній день компанія Candis є одним з лідерів на ринку декоративних фарб і штукатурок не тільки в Італії і в цілому в Європі, але в усьому світі.

Італійська компанія Candis (Кандіс) активно присутній на ринку декоративних фарб і штукатурок з середини 60-х років. Завдяки величезним зусиллям і креативним ідеям власника і до недавнього часу президента компанії Альберто Джиллі, компанія досить швидко зросла до рівня одного з лідерів в міжнародному секторі декоративного оздоблення.

Сьогодні, завдяки революційним технологіям, ТМ Candis є виробником, який може запропонувати весь спектр декоративних фарб і штукатурок, які підходять для внутрішньої і зовнішньої обробки.

У салон декору Сієна ви окрім італійських декоративних штукатурок та фарб Candis (Кандіс) можна замовити майстра з нанесення декоративних штукатурок у Тернополі та за межами міста.  тел. 096 560 560 3 , тел. 096 945 53 33

 • arabesque
 • loriginale
 • iridecente
 • perlescente
 • milletoni
 • effetti
 • etnika
 • dalumark
 • nylum
 • pashmina
 • maraviglia
 • sentiero
 • vintage
 • le velature

arabesque candis

ARABESQUE – Декоративна фарба ТМ Candis, яка отримала велику популярність в Україні – в першу чергу, завдяки асоціації з шовком або оксамитом, що виникає внаслідок гри світла і тіні на поверхні.

Дана декоративна фарба ідеально застосовується як для класичного, так і для сучасного інтер’єру. Завдяки вмісту в складі декоративної фарби спеціального перламутру майстер може створити на ваших стінах абсолютно унікальний і абсолютно неповторний малюнок гри світла і тіней – можливо втілення абсолютно будь-яких ідей вашого дизайнера. Крім того, завдяки унікальним властивостям декоративної фарби ARABESQUE, поверхня стін, після нанесення, додатково “вбирають” в себе кольори, присутні в інтер’єрі, тим самим роблячи приміщення цілісним і гармонійним.

Широка колірна гамма дозволяє реалізувати практично будь-яке колірне рішення в інтер’єрі.

L’ORIGINALE

loriginale candis

L’ORIGINALE – Декоративна фарба ТМ Candis, що дозволяє створити ефект античних стін – в Італії в старовину, коли при обробці приміщень стіни спочатку штукатурили вапном, а потім фарбували, стіни мали дуже цікавий декоративний ефект: крізь шар фарби проступало вапно і на пофарбованій стіні виявлялися різного розміру і форми невеликі білі крапки.

Саме такий ефект і дозволяє створити декоративна фарба L’ORIGINALE, яка донедавна називалася ATF FIORENTINE, або як її ще називають “Фіорентини”.

Ця декоративна фарба набула широкої популярності серед дизайнерів і майстрів в Італії, оскільки дозволяє створювати інтер’єри в класичному стилі.

iridescente candis

IRIDESCENTE – Декоративна фарба ТМ Candis, що дозволяє створити ефект “хамелеона” – гра різних відтінків залежно від кута падіння світла.

Декоративна фарба IRIDESCENTE поєднує в собі ефекти, які присутні в декоративних фарбах L’ORIGINALE і PERLESCENTE – легкий хмарний малюнок на кольоровому тлі з ефектом хамелеона.

Кольоровий фон (підкладка) задає основну тональність стін, а перламутрові пігменти додають гру відтінків в місцях, куди падає направлене світло. Білі частинки, присутні в цій декоративній фарбі, створюють на поверхні легкі перисті хмари.

perlescente candis

PERLESCENTE – Декоративна фарба PERLESCENTE ТМ Candis дозволить Вам наповнити простір Вашого будинку райдужною грою кольору, мінливого в залежності від кута, під яким Ви дивитесь на стіну.

Унікальна властивість цієї декоративної фарби – це присутність перламутрових добавок, які при попаданні спрямованого світла змушують фарбу змінювати тон, подібно до хамелеона і створювати небачені ефекти півтонів і світлотіней.

Декоративна фарба PERLESCENTE представлена в шести базових варіантах: AREZZO (жовтий), SIENA (теракотовий), LUCCA (синій), PISA (зелений), LIVORNO (сірий), GROSSETTO (червоний).

milletoni candis

MILLETONI – Декоративна штукатурка раніше називалася ORI e ARGENTI – золото і срібло.

Називалася вона таким чином тому, що одним з її компонентів є перламутр-металік, який тоді був доступний тільки в двох кольорах – колір золота і колір срібла. Але оскільки компанія CANDIS завжди інвестує в розробку нових матеріалів, на сьогоднішній день такий перламутр-металік доступний вже в шести кольорах – ORI, ARGENTI, AMETISTA, TOPAZIO, ACQUAMARINA і ZAFFIRO – золотий, срібний, аметистовий, колір топазу, аквамарин і колір сапфіра.

Декоративна штукатурка MILLETONI e PREZIOSI – один з унікальних продуктів на ринку декоративних матеріалів. Компанія CANDIS (Італія) виробляє його вже досить давно, і до сих пір ця декоративна штукатурка не втратила своєї популярності.

effetti candis

EFFETTI – це кольорові частинки, що представляють собою невеликі краплі кольорової фарби, спеціально розроблені як добавки в декоративні фарби L’ORIGINALE і IRIDESCENTE для створення додаткових ефектів.

Фактура стає більш строкатою, контрастною. Таке декоративне оздоблення можна застосувати в інтер’єрах, що не претендують на помпезність – для додання відчуття легкості, динамічності. Завдяки строкатій фактурі, забруднення або пошкодження на поверхні будуть практично непомітні. Тому EFFETTI ідеально підходить для офісів, кафе, дитячих або ігрових кімнат. Практичне рішення для молоді.

effetti candis

ETNIKA – Декоративна фарба за своєю суттю повторює шовковисту фактуру і перламутровий ефект фарби ARABESQUE і має аналогічні властивості в експлуатації.

Безумовне втілення розкоші, інтегрованої в площинах сучасного дизайну. Насичені тони цього декоративного покриття зачаровують своєю глибиною, дарують ні з чим незрівнянні відчуття від зіткнення з гармонією прекрасного. “Ефект шовку” надає інтер’єру особливу ніжність, підкреслює елегантність кожної деталі. В Основі декоративної штукатурки “ETNIKA” – золотий барвник, завдяки якому кольори “Грають” особливо жваво, наповнюючи будинок трепетом тіней,  надаючи малюнку таємничу загадковість.

dalumak candis

DALUMAK – Декоративна фарба компанії CANDIS (Італія) є революційно новим матеріалом для оздоблення інтер’єру.

Даний продукт спочатку розроблявся як більш сучасна альтернатива для виконання класичної обробки “Венеціанська штукатурка”, але з інноваційними властивостями – наприклад нанесення всього в один або два шари, застосування пластикового шпателя замість металевого, відсутність необхідності докладати величезних зусиль під час полірування.

nylum candis

NYLUM – Декоративна фарба дозволяє створити на стінах ефект зрізу природного каменю.

При цьому також, як і в природному камені, можна створити ефект контрастних і яскраво виражених прожилок, або навпаки – плавний перехід від одного відтінку до іншого.

pashmina candis

PASHMINA – Дана декоративна фарба була розроблена спеціально для інтер’єрів, де потрібен спокійний, м’який декор стін, який не був би акцентом в самому дизайні інтер’єру.

maraviglia candis

MARAVIGLIA – Декоративна фарба є досить новим матеріалом в лінійці продуктів компанії Candis – вона була представлена на ринок в 2013 році.

Основною  відмінною рисою даної декоративної фарби є присутність в її складі дрібногранульований кварцу, який при нанесенні фарби на стіну створює своєрідний малюнок, що нагадує піщані дюни.

sentiero candis

SENTIERO – Декоративна фарба для оздоблення інтер’єру з лінії ANTICHE TERRE FIORENTINE італійської компанії Candis, яка неухильно дотримується сучасних трендів у дизайні.

Дана декоративна фарба представлена в трьох базових кольорах: “Клен” (ACERO), “Мімоза” (MIMOSA) і “Жасмин” (GELSOMINO). Такі базові кольори надають можливість широкого і неповторного вибору декоративного оздоблення стін, які додадуть елегантність будь-якому простору. Залежно від кольору, який Ви оберете для Ваших стін, ви можете досягти унікального ефекту. Кольори, близькі до блакитного і бірюзи, передають відчуття світла і гармонії, в той час як більш м’які відтінки сірого і бежевого пробуджують відчуття добробуту і позитивних емоцій; яскраво-червоний, помаранчевий або яскраво-жовтий викликають відчуття тепла і затишку. SENTIERO також підсилює ефект глибини і розширює простір. В результаті Ви отримуєте дійсно сучасний декор – багатогранний і відповідний останнім напрямкам в обробці інтер’єру.

vintage candis

VINTAGE – Декоративна фарба для оздоблення інтер’єру з лінії ANTICHE TERRE FIORENTINE італійської компанії Candis, яка є продовженням декоративної фарби з назвою L’ORIGINALE.

Дана декоративна фарба містить в своєму складі кольорові частинки і представлена в восьми базових кольорах: VANIGLIA, CORALLO, AMBRA, BREZZA, ROSE, LAGUNA, PERGAMENA і BOSCO. У кожній базі також міститься невелика кількість мікропігментів, які надають даній декоративної фарбі м’який шовковистий блиск – ледь вловимий “ефект перлів”. Дана декоративна фарба володіє кольоровою гаммою в основному м’яких пастельних тонів. Така декоративна фарба підійде для інтер’єрів виконаних в сучасній або витриманих у класичному стилі. Декоративна фарба VINTAGE відрізняється своєю простотою нанесення, а також дуже високою стійкістю до миття та стирання в процесі експлуатації.

velature candis

LE VELATURE – Напівпрозора матова декоративна фарба ТМ Candis, яка може наноситися як на гладку поверхню, так і на рельєфну.

Найчастіше її застосовують для обробки класичних інтер’єрів з “ефектом старовини”. При нанесенні цієї декоративної фарби ТМ Candis може використовуватися цілий ряд інструментів: губка, пензель, хутряна рукавиця або жорстка щітка. Декоративна фарба LE VELATURE запропонує Вам практично необмежений діапазон кольорів, дозволяє створити ідеальні відтінки, які перетворять Ваш будинок в затишний простір, наповнений дивовижною теплотою. Матеріал володіє всіма перевагами лінії ANTICHE TERRE FIORENTINE: екологічність, довговічність і практичність.