TRAVERTINO

TRAVERTINO STYLE – це натуральне вапняне покриття, що застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт.
Цей матеріал чудово передає середньовічний італійський стиль і ефектно вписується в сучасний інтер’єр. Продукт створює міцне, зносостійке і довговічне покриття, а використання кольорованих восків додасть додатковий ефект, дозволить домогтися різноманітних колірних відтінків і підкреслить фактуру. Випускається в базах WHITE і BEIGE. Також є в базах BLACK і WENGE під замовлення.
У салоні декору Сієна вам запропонують безліч взірців з декоративною штукатуркою Травертин (TRAVERTINO STYLE), а також каталог з кольорами, у нас також можна замовити майстра з нанесення декоративної штукатурки.
Корисна інформація
Технічні характеристики:
| Застосування: | Фасади, внутрішні інтер’єри. |
| Властивості: | Витримує очищення лужними миючими засобами. Має високу міцність. Стійке до атмосферних опадів. Володіє протигрибковими властивостями. |
| Грунт: | QUARTZ PRIMER або Д17. |
| Розчинник: | Вода. |
| Методи нанесення: | Шпателем з нержавіючої сталі. |
| Розведення: | Водою до 10%. |
| Захисні засоби: | Фінішне покриття DECOR WAX – 8-12 м²/л. Фінішне покриття SPECIAL WAX, AZURE – 8-10 м²/л. Захисне покриття: лак Д-105 – 10-12 м²/л (один шар). |
| Склад: | Вапно, мінеральні наповнювачі. |
| Колірна Гама: | Бази WHITE, BEIGE. Відтінки колірної карти NCS. PUFAMIX. |
| Розхід матеріалу: | 1,8-2,2 кг/м² (в залежності від обраної технології нанесення). |
| Фасування: | 5 кг, 15 кг. |
| Питома вага: | 1,75 кг / л при t ° = 20 °С. |
| Термін зберігання: | min 1 рік при t ° від 5 °С до 30 °С. |
| Токсикологічні показники: | Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи. |





