COUNTRY

COUNTRY – Декоративне покриття, яке чудово підійде шанувальникам провінційного стилю.
Висока пластичність матеріалу дозволяє надати найрізноманітнішу, часом хитромудру, форму поверхні, що дає можливість моделювати рельєф стін в повній відповідності за Вашим смаком. Застосування перламутрових лаків дозволить покриттю чудово виглядати в сучасних інтер’єрах.
Корисна інформація
Технічні характеристики:
| Застосування: | Внутрішні інтер’єри. |
| Властивості: | Витримує очищення миючими засобами. Приховує дефекти підготовки поверхні. Запобігає утворенню і розвиток поверхневих тріщин. Легко ремонтується і відновлюється зовнішній вигляд. Має звукоізоляційні властивості. Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні рельєфи. |
| Грунт: | QUARTZ PRIMER. |
| Розчинник: | Вода. |
| Методи нанесення: | Шпателя або терки, кисті. |
| Розведення: | Водою до 10%. |
| Захисні засоби: | DECOR WAX, SPECIAL WAX, AZURE – 8-10 м2/л. Лаки VARNISH PROTECT – 8-10 м2/л (один шар). |
| Склад: | Мінеральні наповнювачі, армуючі волокна, акрилові сополімери. |
| Колірна Гама: | Відтінки колірної карти PUFAMIX. NCS. |
| Розхід матеріалу: | 1-2 кг/м2. |
| Фасування: | 5 кг, 15 кг. |
| Питома вага: | 1,7 кг/л при t о = 20 оС. |
| Термін зберігання: | min 1 рік при t о від 5 оС до 30 оС. |
| Токсикологічні показники: | Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи. |



