COUNTRY

COUNTRY – Декоративне покриття, яке чудово підійде шанувальникам провінційного стилю.

Висока пластичність матеріалу дозволяє надати найрізноманітнішу, часом хитромудру, форму поверхні, що дає можливість моделювати рельєф стін в повній відповідності за Вашим смаком. Застосування перламутрових лаків дозволить покриттю чудово виглядати в сучасних інтер’єрах.

  • country

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Витримує очищення миючими засобами. Приховує дефекти підготовки поверхні. Запобігає утворенню і розвиток поверхневих тріщин. Легко ремонтується і відновлюється зовнішній вигляд. Має звукоізоляційні властивості. Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні рельєфи.
Грунт: QUARTZ PRIMER.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Шпателя або терки, кисті.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби: DECOR WAX, SPECIAL WAX, AZURE – 8-10 м2/л.
Лаки VARNISH PROTECT – 8-10 м2/л (один шар).
Склад: Мінеральні наповнювачі, армуючі волокна, акрилові сополімери.
Колірна Гама: Відтінки колірної карти PUFAMIX. NCS.
Розхід матеріалу:  1-2 кг/м2.
Фасування:  5 кг, 15 кг.
Питома вага: 1,7 кг/л при t о = 20 оС.
Термін зберігання: min 1 рік при t о від 5 оС до 30 оС.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.