CANYON

CANYON – Декоративне покриття з ефектом природного вапняку,яке повністю змінить ваші стіни надавши їм оригінальну фактуру.

Унікальне покриття створює особливе відчуття глибини і природності натурального зрізу каменю. Навіть на дотик дане покриття повторює фактуру каменю, що зберігає таємниці століть. Завдяки дрібним кварцовим камінцям і піщинкам, що містяться в матеріалі, на стінах утворюються борозенки різної глибини, які на завершальному етапі підкреслюються кольором. CANYON прекрасно приховує дефекти стін і завдяки армуючим волокнам оберігає поверхню від мікротріщин.

Придбати декоративну штукатурку Каньйон ви можете у нашому салоні декору Сієна у Тернополі

  • canyon
  • canyon
  • canyon

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Витримує очищення миючими засобами. Приховує дефекти підготовки поверхні. Запобігає утворенню і розвиток поверхневих тріщин. Легко ремонтується і відновлюється зовнішній вигляд. Має звукоізоляційні властивості.
Грунт:  QUARTZ PRIMER або Д17.
Розчинник:  Вода.
Методи нанесення:  Металевим шпателем або пластиковою теркою.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби: Фінішне покриття DECOR WAX – 8-12 м2/л.
Фінішне покриття SPECIAL WAX, AZURE – 8-10 м2/л.
Захисне покриття: лаки VARNISH PROTECT – 8-10 м2/л (один шар).
Склад:  Мінеральні наповнювачі, армуючі волокна, акрилові сополімери.
Колірна Гама:  Відтінки колірної карти  NCS. PUFAMIX.
Розхід матеріалу:  1-2 кг/м2.
Фасування:  5 кг, 15 кг.
Питома вага:  1,7 кг / л при t ° = 20 °С.
Термін зберігання:  min 1 рік при t ° від 5 °С до 30 °С.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.