PERSIA

PERSIA – Декоративне покриття, що дозволяє створювати різноманітні види фактур для внутрішніх інтер’єрів, застосовуючи різні техніки нанесення.

Поєднання дрібних частинок мармуру і перламутровою бази створює надзвичайно парадний, благородний вид. матеріал водорозчинний, випускається в трьох базах: WHITE, SILVER і GOLD, LIGHT. База WHITE відрізняється від бази SILVER підвищеною білизною і наявністю в складі ультрасучасних пігментів.

У салон декору Сієна вам запропонують безліч взірців з декоративною штукатуркою Persia (Персія), а також каталог з кольорами.  Ми безкоштовно приїдемо для здійснення замірів. Замовлення майстра з нанесення декоративної штукатурки у Тернополі та за межами області за 2 тижні до початку робіт.

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Витримує очищення миючими засобами. Має високу міцність. Змінює відтінки залежно від освітлення і кута зору. Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки.
Грунт: QUARTZ PRIMER або DECOR PRIMER.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Нержавіючою малка, шпатель, пензель.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби: Лак  Д-102 – 8-10 м²/л (Один шар).
Склад: Перламутрові пігменти, мінеральні наповнювачі, синтетичні сополімери.
Колірна Гама: Бази  WHITE, SILVER, GOLD.
Відтінки колірної карти PUFAMIX. NCS
Розхід матеріалу:  4-6 м2/кг (в залежності від техніки нанесення).
Фасування:  1 кг, 5 кг.
Питома вага:  1,3 кг/л при t о = 20 оС
Термін зберігання:  min 1 рік при t о від 5 оС до 30 оС
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.