MILLETONI

milletoni

MILLETONI – Декоративна штукатурка раніше називалася ORI e ARGENTI – золото і срібло.

Називалася вона таким чином тому, що одним з її компонентів є перламутр-металік, який тоді був доступний тільки в двох кольорах – колір золота і колір срібла. Але оскільки компанія CANDIS завжди інвестує в розробку нових матеріалів, на сьогоднішній день такий перламутр-металік доступний вже в шести кольорах – ORI, ARGENTI, AMETISTA, TOPAZIO, ACQUAMARINA і ZAFFIRO – золотий, срібний, аметистовий, колір топазу, аквамарин і колір сапфіра.

Декоративна штукатурка MILLETONI e PREZIOSI – один з унікальних продуктів на ринку декоративних матеріалів. Компанія CANDIS (Італія) виробляє його вже досить давно, і до сих пір ця декоративна штукатурка не втратила своєї популярності.

  • milletoni
  • milletoni
  • milletoni

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Дана декоративна штукатурка дозволяє створювати на поверхні стін ефект живопису в дусі імпресіонізму. Такий ефект досягається завдяки властивостям самого матеріалу, а також особливій техніці нанесення.
Грунт: FONDO OPACO ATF
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Спеціальний пластиковий шпатель, кисть.
Розведення:  
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: ORI, ARGENTI, AMETISTA, TOPAZIO, ACQUAMARINA і ZAFFIRO, Tonera Candis.
Розхід матеріалу: 2,5-4 м2/л.
Фасування:  1,25 л, 2,5 л.
Питома вага:  1-1,03 кг.
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С. Максимальний термін зберігання становить 1 рік.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.