EFFETTI

effetti

EFFETTI – Це кольорові частинки, що представляють собою невеликі краплі кольорової фарби, спеціально розроблені як добавки в декоративні фарби L’ORIGINALE і IRIDESCENTE для створення додаткових ефектів.

Фактура стає більш строкатою, контрастною. Таке декоративне оздоблення можна застосувати в інтер’єрах, що не претендують на помпезність – для додання відчуття легкості, динамічності. Завдяки строкатій фактурі, забруднення або пошкодження на поверхні будуть практично непомітні. Тому EFFETTI ідеально підходить для офісів, кафе, дитячих або ігрових кімнат. Практичне рішення для молоді.

  • effetti

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Дана добавка застосовується для отримання більш контрастного декоративного ефекту.
Грунт:  
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Спеціальний пластиковий шпатель, кисть.
Розведення:  
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: EFFETTO BLU BALTICO, EFFETTO ROSSO NAMIBIA, EFFETTO BRUNO SAMARCANDA, EFFETTO OCRA BRISBANE, EFFETTO ROSA SALVADOR.
Розхід матеріалу: 250 мл на 2,5 л фарби (на 20 м2).
Фасування: 250мл.
Питома вага:  
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С. Максимальний термін зберігання становить 1 рік.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.