ETNIKA

effetti

ETNIKA – Декоративна фарба за своєю суттю повторює шовковисту фактуру і перламутровий ефект фарби ARABESQUE і має аналогічні властивості в експлуатації.

Безумовне втілення розкоші, інтегрованої в площинах сучасного дизайну. Насичені тони цього декоративного покриття зачаровують своєю глибиною, дарують ні з чим незрівнянні відчуття від зіткнення з гармонією прекрасного. “Ефект шовку” надає інтер’єру особливу ніжність, підкреслює елегантність кожної деталі. В Основі декоративної штукатурки “ETNIKA” – золотий барвник, завдяки якому кольори “Грають” особливо жваво, наповнюючи будинок трепетом тіней,  надаючи малюнку таємничу загадковість.

  • etnika

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Декоративна фарба, багато в чому схожа з фарбою ARABESQUE (з ефектом “під шовк”).
Грунт: FONDO per ATF IRDESCENTE
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Плоска кисть, спеціальний пластиковий шпатель.
Розведення:  
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Tonera Candis.
Розхід матеріалу: 8 м2/л.
Фасування: 1,25 л,  2,5 л.
Питома вага: 1,09-1,135 кг.
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С. Максимальний термін зберігання становить 1 рік.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.