MARAVIGLIA

maraviglia

MARAVIGLIA – Декоративна фарба є досить новим матеріалом в лінійці продуктів компанії CANDIS – вона була представлена на ринок в 2013 році.

Основною  відмінною рисою даної декоративної фарби є присутність в її складі дрібногранульованого кварцу, який при нанесенні фарби на стіну створює своєрідний малюнок, що нагадує піщані дюни.

  • maraviglia

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Містить білий дрібногранульований кварц, як опцію додають пластівці-металік.
Грунт: Fondo Asti.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Плоска кисть.
Розведення:  
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Tonera Candis.
Розхід матеріалу: 8 м2/л.
Фасування: 2,5 л.
Питома вага: 0,95-1,1 кг.
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С. Максимальний термін зберігання становить 1 рік.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.