LE VELATURE

velature

LE VELATURE – Напівпрозора матова декоративна фарба, яка може наноситися як на гладку поверхню, так і на рельєфну.

Найчастіше її застосовують для обробки класичних інтер’єрів з “ефектом старовини”. При нанесенні цієї декоративної фарби може використовуватися цілий ряд інструментів: губка, пензель, хутряна рукавиця або жорстка щітка. Декоративна фарба LE VELATURE запропонує Вам практично необмежений діапазон кольорів, дозволяє створити ідеальні відтінки, які перетворять Ваш будинок в затишний простір, наповнений дивовижною теплотою. Матеріал володіє всіма перевагами лінії ANTICHE TERRE FIORENTINE: екологічність, довговічність і практичність.

  • le velature

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: LE VELATURE є напівпрозору матову декоративну фарбу, яка може наноситися як на гладку поверхню, так і на рельєфну. Найчастіше її застосовують для обробки класичних інтер’єрів з “ефектом старовини”.
Грунт: FONDO OPACO ATF
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Плоска кисть, валика або хутряна рукавиця.
Розведення:  
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Tonera Candis.
Розхід матеріалу: 8 м2/л.
Фасування: 1,25 л,  2,5 л, 10 л.
Питома вага: 1,03-1,05 кг.
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С. Максимальний термін зберігання становить 1 рік.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.