IRIDESCENTE

iridescente

IRIDESCENTE – Декоративна фарба, що дозволяє створити ефект “хамелеона” – гра різних відтінків залежно від кута падіння світла.

Декоративна фарба IRIDESCENTE поєднує в собі ефекти, які присутні в декоративних фарбах L’ORIGINALE і PERLESCENTE – легкий хмарний малюнок на кольоровому тлі з ефектом хамелеона.

Кольоровий фон (підкладка) задає основну тональність стін, а перламутрові пігменти додають гру відтінків в місцях, куди падає направлене світло. Білі частинки, присутні в цій декоративній фарбі, створюють на поверхні легкі перисті хмари.

 

  • iridecente
  • iridecente
  • iridecente

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Фасади, внутрішні інтер’єри.
Властивості: Декоративна фарба, що дозволяє створити ефект “хамелеона” – гра різних відтінків залежно від кута падіння світла.
Грунт: FONDO per ATF IRDESCENTE
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Плоска кисть, спеціальний пластиковий шпатель.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Tonera Candis
Розхід матеріалу: 8 м2/л.
Фасування: 1,25 л, 2,5 л.
Питома вага: 1,03-1,1 кг.
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С. Максимальний термін зберігання становить 1 рік.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.