PERLESCENTE

perlescente

PERLESCENTE – Декоративна фарба PERLESCENTE дозволить Вам наповнити простір Вашого будинку райдужною грою кольору, мінливого в залежності від кута, під яким Ви дивитесь на стіну.

Унікальна властивість цієї декоративної фарби – це присутність перламутрових добавок, які при попаданні спрямованого світла змушують фарбу змінювати тон, подібно до хамелеона і створювати небачені ефекти півтонів і світлотіней.

Декоративна фарба PERLESCENTE представлена в шести базових варіантах: AREZZO (жовтий), SIENA (теракотовий), LUCCA (синій), PISA (зелений), LIVORNO (сірий), GROSSETTO (червоний).

  • perlescente
  • perlescente
  • perlescente

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Декоративна фарба PERLESCENTE володіє всіма основними якостями продукції компанії CANDIS: екологічністю, відмінною зносостійкістю і стійкістю до вицвітання.
Грунт: FONDO per ATF PERLESCENTE
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Кисть, спеціальний пластіковий шпатель.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Бази AREZZO (жовтий), SIENA (теракотовий), LUCCA (синій), PISA (зелений), LIVORNO (сірий), GROSSETTO (червоний). Для них спеціально розроблені 12 варіантів перламутрових добавок (пігментів) – шість з них в вигляді порошку (і мають загальну назву PERLA DI LUCE), і ще шість в вигляді пасти (які називаються PRESTIGE). Tonera Candis.
Розхід матеріалу: 8 м2/л.
Фасування: 1,25 л, 2,5 л.
Питома вага: 1-1,04 кг.
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С. Максимальний термін зберігання становить 1 рік.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.