VINTAGE

vintage

VINTAGE – Декоративна фарба для оздоблення інтер’єру з лінії ANTICHE TERRE FIORENTINE італійської компанії CANDIS, яка є продовженням декоративної фарби з назвою L’ORIGINALE.

 Дана декоративна фарба містить в своєму складі кольорові частинки і представлена в восьми базових кольорах: VANIGLIA, CORALLO, AMBRA, BREZZA, ROSE, LAGUNA, PERGAMENA і BOSCO. У кожній базі також міститься невелика кількість мікропігментів, які надають даній декоративної фарбі м’який шовковистий блиск – ледь вловимий “ефект перлів”. Дана декоративна фарба володіє кольоровою гаммою в основному м’яких пастельних тонів. Така декоративна фарба підійде для інтер’єрів виконаних в сучасній або витриманих у класичному стилі. Декоративна фарба VINTAGE відрізняється своєю простотою нанесення, а також дуже високою стійкістю до миття та стирання в процесі експлуатації.

  • vintage
  • vintage
  • vintage

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Декоративна фарба VINTAGE відрізняється своєю простотою нанесення, а також дуже високою стійкістю до миття та стирання в процесі експлуатації.
Грунт: Fondo IRIDESCENTE
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Кисть, спеціальний пластіковий шпатель (такий пластиковий шпатель називають “шпатель Жабка”).
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Бази VANIGLIA, CORALLO, AMBRA, BREZZA, ROSE, LAGUNA, PERGAMENA і BOSCO. Tonera Candis.
Розхід матеріалу: 8 м2/л.
Фасування:  1,25 л, 2,5 л.
Питома вага: 1-1,1 кг.
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С. Максимальний термін зберігання становить 1 рік.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.