ARABESQUE

arabesque

ARABESQUE – Декоративна фарба, яка отримала велику популярність в Україні – в першу чергу, завдяки асоціації з шовком або оксамитом, що виникає внаслідок гри світла і тіні на поверхні.

Дана декоративна фарба ідеально застосовується як для класичного, так і для сучасного інтер’єру. Завдяки вмісту в складі декоративної фарби спеціального перламутру майстер може створити на ваших стінах абсолютно унікальний і абсолютно неповторний малюнок гри світла і тіней – можливо втілення абсолютно будь-яких ідей вашого дизайнера. Крім того, завдяки унікальним властивостям декоративної фарби ARABESQUE, поверхня стін, після нанесення, додатково “вбирають” в себе кольори, присутні в інтер’єрі, тим самим роблячи приміщення цілісним і гармонійним.

Широка колірна гамма дозволяє реалізувати практично будь-яке колірне рішення в інтер’єрі.

  • arabesque
  • arabesque
  • arabesque

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Декоративна фарба ARABESQUE є матеріалом на водній основі, не має запаху, легко миється і не вицвітає з часом. Крім того, в порівнянні з аналогічними фінішними покриттями інших виробників, декоративна фарба ARABESQUE має підвищену зносостійкість і паропроникність.
Грунт: FONDO OPACO ATF
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Пензель, спеціальний пластиковий шпатель.
Розведення:  Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Tonera Candis
Розхід матеріалу: 6,5-8 м2/л.
Фасування: 1,25 л, 2,5 л.
Питома вага: 1-1,1 кг.
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С. Максимальний термін зберігання становить 1 рік.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.