DALUMAK

dalumak

DALUMAK – Декоративна фарба компанії CANDIS (Італія) є революційно новим матеріалом для оздоблення інтер’єру.

Даний продукт спочатку розроблявся як більш сучасна альтернатива для виконання класичної обробки “Венеціанська штукатурка”, але з інноваційними властивостями – наприклад нанесення всього в один або два шари, застосування пластикового шпателя замість металевого, відсутність необхідності докладати величезних зусиль під час полірування.

  • dalumark

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Декоративна фарба, що дозволяє створити ефект класичної обробки “Венеціанська штукатурка”.
Грунт: FONDO per ATF IRDESCENTE
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Плоска кисть, спеціальний пластиковий шпатель.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Tonera Candis.
Розхід матеріалу: 7 м2/л.
Фасування: 2.5 л.
Питома вага: 1,375-1,385 кг.
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С. Максимальний термін зберігання становить 1 рік.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.