SENTIERO

sentiero

SENTIERO – Декоративна фарба для оздоблення інтер’єру з лінії ANTICHE TERRE FIORENTINE італійської компанії CANDIS, яка неухильно дотримується сучасних трендів у дизайні.

Дана декоративна фарба представлена в трьох базових кольорах: “Клен” (ACERO), “Мімоза” (MIMOSA) і “Жасмин” (GELSOMINO). Такі базові кольори надають можливість широкого і неповторного вибору декоративного оздоблення стін, які додадуть елегантність будь-якому простору. Залежно від кольору, який Ви оберете для Ваших стін, ви можете досягти унікального ефекту. Кольори, близькі до блакитного і бірюзи, передають відчуття світла і гармонії, в той час як більш м’які відтінки сірого і бежевого пробуджують відчуття добробуту і позитивних емоцій; яскраво-червоний, помаранчевий або яскраво-жовтий викликають відчуття тепла і затишку. SENTIERO також підсилює ефект глибини і розширює простір. В результаті Ви отримуєте дійсно сучасний декор – багатогранний і відповідний останнім напрямкам в обробці інтер’єру.

  • sentiero

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Містить в своєму складі пластівці, що відрізняються за кольором від базового.
Грунт: Fondo Asti.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Спеціальний пластиковий шпатель.
Розведення:  
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Бази Клен “(ACERO)”, Мімоза “(MIMOSA) і ” Жасмин “(GELSOMINO), Tonera Candis.
Розхід матеріалу: 8 м2/л.
Фасування: 2,5 л.
Питома вага:  1,160-1,190 кг.
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С. Максимальний термін зберігання становить 1 рік.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.