У мережі салонів декору Сієна Ми підбиремо Вам для ремонт квартир Тернопіль декоративні штукатурки та фарби згідно нових трендів за вигідними цінами.

 

Наші декоративні матеріали та фарби виготовляються з високоякісної європейської сировини, вони не мають шкідливих домішок, тому абсолютно безпечні для здоров’я.

 

Аналізуючи потреби користувачів розроблено декоративні штукатурки з сильними протигрибковими властивостями Marmorino Style, Travertino Style, Toscana, Art Stone, Grotto, вони витримують вплив води і пари, що є актуальним для оздоблення ванних кімнат та санвузлів.

 

Це серія екогічних вапняних декоративних штукатурок з додаванням натуральних мінеральних крихт травертину, кварцу, мармуріну, тому по міцності та стійкості до пошкоджень їм немає рівних у Ремонт квартир Тернопіль та комерційних приміщень .

Більше не потрібно купувати шпалери для замасковування недоліків та тріщин на стінах. Компанія Elf Decor має рішення. Придбавши декоративні штукатурки з армуючими волокнами Riviera (Рів’єра), Itaka, Canyon, Country, Coliseum, Palazzo Ви не лише вирішите цю проблему, ще створите додаткову звукоізоляцію приміщення. Вони також підходять для фасадного оздоблення, легко ремонтуються і відновлюють зовнішній вигляд, запобігають утворенню і розвитку нових тріщин та атмосферостійкі. В залежножності від технік нанесення дозволяють отримувати різноманітні рельєфи та барельєф.

Ремонт квартир Тернопіль та комерційних приміщень клопітка справа, за яку з острахом боїться починати кожен. Команда мережі салонів декору Сієна складається з професіональних менеджерів консультантів, які не лише прочитають Ваші бажання та підберуть усе ідеально, а ще й детально проконсультують по технології нанесення потрібного декору у найменших деталях.

Декоративні штукатурки, які Ви зможете нанести самостійно не володіючи спеціальними навичками та не маючи професійних інструментів.

Sahara Silver ( Сахара) і Sahara Premium – ефект перламутрової фарби з кварцевим піском, що захищає стіни від пошкоджень; Feerie і Feerie Light – перламутрова база з скляними сферними наповнювачами; Illusion Crystal (Ілюзія Крістал) – мерехтливий перламутр ідеальний для Ремонт квартир Тернопіль та комерційних приміщень; Illusion ( Ілюзія) – ефект оксамиту , мокрий вельвет, китайський шовк, це покриття у народі має безліч назв, тому що є класикою декору.

Команда салон декору Сієна складається з кваліфікованих майстрів з нанесення декоративних штукатурок, які віртуозно з звичних матеріалів створюють нові трендові нанесення за вигідними цінами за найкоротші терміни.

Ремонт квартир Тернопіль та комерційних приміщень за межами області.

ремонт квартир тернопіль декоративна штукатурка салон декору сієна

м. Тернопіль, вул. Живова,15Б (ТЦ «Кристал»,2 пов) тел. 096 560 56 03
м. Тернопіль вул. Чайковського,40 (Східний массив) тел. 096 945 53 33

Купити декоративну штукатурку, будівельні матеріали, лаки та фарби, також можна через наш Інтернет-магазин : https://siena.zakupka.com/