RIFLESSI

riflessi

RIFLESSI – це натуральна декоративна штукатурка на основі  очищеного гашеного вапна, яке була піддано тривалій витримці.

Декоративна штукатурка RIFLESSI тонується за власним каталогом кольорів (Колірна карта) або по віялу однотонних / фонових архітектурних фарб з лінії ROSSETTI, завдяки чому, колірна гамма для цієї декоративної штукатурки практично не обмежена. Декоративна штукатурка RIFLESSI володіє протигрибковими властивостями.

  • riflessi

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Завдяки своїй високій якості, екологічності, зручності при нанесенні, а також відносно невисокій ціні декоративна штукатурка RIFLESSI стала дуже популярною при виборі матеріалу.
Грунт: IMRONTE BASIC.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Шпатель.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Каталог кольорів RIFLESSI.
Розхід матеріалу: 0,5 кг/м2.
Фасування: 1 л, 3 л.
Питома вага:  
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.