PRECIOUS

precious

PRECIOUS – Декоративна фарба «металік» з високою покривною здатністю. Фарба представлена в трьох базових кольорах – «золото», «срібло» і «мідь» – які за допомогою тонування дозволяють отримати необмежену кількість відтінків «металік».

Дана декоративна фарба може застосовуватися як самостійна обробка, так і в поєднанні з іншими декоративними штукатурками та фарбами для отримання широкого ряду декоративних ефектів для оформлення інтер’єру; також може застосовуватися для патинування гіпсової ліпнини або поліуретанового декору / архітектурних елементів.

  • precious
  • precious
  • precious

Корисна інформація

Відео нанесення Відео нанесення Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Декоративна фарба-металік з трьома основними кольорами – золото, срібло, мідь.
Грунт: IMRONTE MID.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Валик, кисть, напівкругла губка, тампон.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Каталог кольорів PRECIOUS.
Розхід матеріалу: 7 м2 /л.
Фасування:  1 л, 3 л.
Питома вага:  
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.