RIVELA

rivela

RIVELA – це декоративна лессирующая (напівпрозора) фарба для оздоблення інтер’єрів, нейтральна або з ефектом «металік» (відтінок золота або срібла).

Використовується в поєднанні з текстурними основами IMPRONTE TOP, IMPRONTE MID і VENIXIA для отримання необмеженої гами декоративних ефектів, зокрема для патинування.

  • rivela
  • rivela
  • rivela
  • rivela
  • rivela
  • rivela

Корисна інформація

Відео нанесення Відео нанесення Відео нанесення Відео нанесення Відео нанесення Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: RIVELA – це декоративна напівпрозора фарба для оздоблення інтер’єрів, нейтральна або з ефектом «металіка» (відтінок золота або срібла).
Грунт: IMPRONTE TOP, IMPRONTE MID.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Валик, кисть, напівкругла губка, натуральна губка, тампон.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Каталог кольорів Rivela.
Розхід матеріалу:  8 м2/л.
Фасування: 1 л, 3 л.
Питома вага:  
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.