KARMA

karma

KARMA – Декоративна фарба (колишня назва MARRAKECH) являє собою матеріал для оздоблення інтер’єру з вмістом перламутру “металік” і дрібних “світлозаломлюючих кристалів” в прозорому сполучному компоненті. При нанесенні пензлем на тоновану підкладку (фонову фарбу) на поверхні стіни створюються дивовижні візерунки кольору срібла, золота або бронзи на заданому тлі. Поверхня починає “грати” кількома відтінками, створює обсяг (ефект “тривимірного заломлення”) і динаміку.

Існує кілька варіантів нанесення даної декоративної фарби в залежності від рухів, які виконує майстер пензлем при декоруванні поверхні стіни. Можна створити хаотичні “піщані дюни”, “хмарний” ефект або направлений малюнок, а завдяки правильно підібраному відтінку Ваші стіни будуть випромінювати ще й настрій – від м’якого випромінення теплого і затишного інтер’єру в стилі “Ф’южн” до крижаних металевих відблисків строгих будівель великого міста. У будь-якому з варіантів отриманий результат буде неповторним, вражаючим і абсолютно унікальним.

Область застосування даної декоративної фарби практично не обмежена – за допомогою фарби KARMA можна створити як ніжні ненав’язливі фактури, так і контрастні, яскраві інтер’єри.

  • karma

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Область застосування даної декоративної фарби практично не обмежена – за допомогою фарби KARMA можна створити як ніжні ненав’язливі фактури, так і контрастні, яскраві інтер’єри.
Грунт: IMRONTE MID.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Кисть.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Каталог кольорів KARMA.
Розхід матеріалу: 6 м 2/л.
Фасування: 1 л, 3 л.
Питома вага:  
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.