VENIXIA

venixia

VENIXIA – це акрилова водорозчинна декоративна штукатурка, яка була спеціально розроблена для обробки в стилі “КЛАСИЧНОЇ ВЕНЕЦІАНСЬКОЇ ШТУКАТУРКИ”, але при цьому ця декоративна штукатурка надає такій обробці свіжість і новизну, зберігаючи її традиційний стиль і глянсову елегантність.

Крім того, із застосуванням декоративної штукатурки VENIXIA можна створювати численні декоративні ефекти, що відповідають самим актуальним тенденціям і трендам в сучасному дизайні інтер’єрів.

Спеціально розроблений склад декоративної штукатурки VENIXIA дозволяє наносити її з винятковою простотою і легкістю, і іноді, в руках досвідченого майстра, навіть нанесення всього одного шару цієї штукатурки забезпечує бажаний результат.

Застосовуючи декоративну штукатурку VENIXIA з використанням різних інструментів для декоративного оздоблення, майстри ще раз зможуть підтвердити свій професіоналізм, а дизайнери реалізувати свій творчий потенціал, створюючи в роботі з цим матеріалом все нові і нові оригінальні декоративні ефекти.

  • venixia
  • venixia

Корисна інформація

Відео нанесення Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Фасади, внутрішні інтер’єри.
Властивості: Застосовуючи декоративну штукатурку VENIXIA з використанням різних інструментів для декоративного оздоблення, майстри ще раз зможуть підтвердити свій професіоналізм, а дизайнери реалізувати свій творчий потенціал, створюючи в роботі з цим матеріалом все нові і нові оригінальні декоративні ефекти.
Грунт: IMRONTE MID.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Валик, кисть, шпатель.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Каталог кольорів VENIXIA.
Розхід матеріалу: 0,5 кг/м2.
Фасування: 1 л, 3 л.
Питома вага:  
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.