OXID

oxid

OXID – Декоративна фарба «металік» для декорування інтер’єрів, що створює ефект «залізної» поверхні (завдяки спеціальному наповнювачу – слюдисте залізо).

Декоративна фарба OXID може застосовуватися як в якості самостійного фінішного покриття, так і в поєднанні з матеріалом IMPRONTE TOP для отримання численних текстурних ефектів.

  • oxid
  • oxid
  • oxid
  • oxid
  • oxid
  • oxid

Корисна інформація

Відео нанесення Відео нанесення Відео нанесення Відео нанесення Відео нанесення Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Декоративна фарба OXID є фарбою «металік» для декорування інтер’єрів, що створює ефект «залізної» поверхні.
Грунт: IMPRONTE TOP, IMRONTE MID, IMRONTE UNDER.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: ВАЛИК, КИСТЬ, напівкругла ГУБКА, шпатель.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Каталог кольорів OXID.
Розхід матеріалу: 8 м2/л.
Фасування:  1 л, 3 л.
Питома вага:  
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.