TAHITI

tahiti декоративна фарба з ефектом оксамиту tattoo

TAHITI (Таіті) – Декоративна фарба з ефектом оксамиту,  лессируюча, напівпрозора  для декорування інтер’єрів. Вона представлена в трьох базових кольорах: нейтральний (прозорий), колір золота, колір срібла.

Декоративну штукатурку з ефектом мокрого шовку TAHITI можна застосовувати як в якості самостійної фінішної обробки, так і в поєднанні з фактурними матеріалами і декоративними штукатурками, в тому числі з декоративною лінією TATOO – IMPRONTE TOP, IMPRONTE MID і VENIXIA – для отримання необмеженої гами декоративних ефектів, зокрема, патинування.

Відрізняється TAHITI (Таіті)  з поміж інших перламутрових декоративних фарб бархатистістю, та приглушеним переливом, для тих хто не любить щоб блистіло, чудовий вибір для любителів класики. Не стійка до механічних пошкоджень. Рекомендується для віталень, залів, спальні. Вимагає ідеально підготовленої стіни.

Придбати декоративну гладку перламутрову фарбу  з ефектом оксамиту TAHITI , а також замовити послугу : майстер з нанесення декоративної штукатурки ви можете у нашому салоні декору Сієна у Тернополі. Термін нанесення декоративної фарби з ефектом оксамиту 2-3 дні. 

  • tahiti
  • tahiti
  • tahiti
  • tahiti перламутрова фінішна фарба салон декору сієна Тернопіль
  • tahiti перламутрова фінішна фарба салон декору сієна

Корисна інформація

Відео нанесення декоративна фарба з ефектом оксамиту Відео нанесення декоративна фарба з ефектом оксамиту Відео нанесення декоративна фарба з ефектом мокрий шовк Відео нанесення Відео нанесення перламутрової декоративної штукатурки tahiti Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Декоративна фарба TAHITI є напівпрозорою фарбу для декорування інтер’єрів.
Грунт: IMPRONTE TOP, IMPRONTE MID.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Валик, кисть, напівкругла губка, шпатель.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:
Склад:
Колірна Гама: Каталог кольорів Tahiti.
Розхід матеріалу: 8 м2/л.
Фасування: 1 л, 3 л.
Питома вага:
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.