TAHITI

tahiti

TAHITI – Декоративна,  лессируюча, напівпрозора фарба для декорування інтер’єрів. Вона представлена в трьох базових кольорах: нейтральний (прозорий), колір золота, колір срібла.

TAHITI може застосовуватися як в якості самостійної фінішної обробки, так і в поєднанні з фактурними матеріалами і декоративними штукатурками з декоративною лінії TATOO – IMPRONTE TOP, IMPRONTE MID і VENIXIA – для отримання необмеженої гами декоративних ефектів, зокрема, патинування.

  • tahiti
  • tahiti
  • tahiti
  • tahiti
  • tahiti

Корисна інформація

Відео нанесення Відео нанесення Відео нанесення Відео нанесення Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Внутрішні інтер’єри.
Властивості: Декоративна фарба TAHITI є напівпрозорою фарбу для декорування інтер’єрів.
Грунт: IMPRONTE TOP, IMPRONTE MID.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Валик, кисть, напівкругла губка, шпатель.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Каталог кольорів Tahiti.
Розхід матеріалу: 8 м2/л.
Фасування: 1 л, 3 л.
Питома вага:  
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.