TRAVERTINO ROMANO

Натуральна вапняна штукатурка для створення ефекту обробки природним каменем “травертин”.
Спеціальна декоративна штукатурка для зовнішніх і внутрішніх робіт на основі вапняного молока з наповнювачем з добірних мармурових гранул. Матеріал однорідний, пастоподібний, легкий у нанесенні.
Travertino Romano надає стіні класичний стиль старовинного каменю “травертин”, задовольняючи таким чином вимоги класичного дизайну і забезпечуючи також декорування більш сучасних приміщень.
Корисна інформація
Технічні характеристики:
| Властивості: | Без запаху, нетоксичний, незаймистий, екологічно чистий. Легко наноситься. Чудовий декоративний ефект. Залежно від інструменту, що використовується, можна отримати широку гамму декоративних ефектів на поверхні. |
| Грунт: | NEOKRYLL, BLANKOR. |
| Умови нанесення: | Температура: +10 ÷ +36 ° С. Вологість: не більше 80%. |
| Метод нанесення: | Металевий шпатель Inox Oikos, тампон Millerighe, шпатель-помічник. |
| Розведення (за об’ємом): | Матеріал готовий до нанесення. |
| Витрата: | 2 кг / м 2 |
| Очищення інструменту: | Водою. |
| Висихання при 20 ° С і відносній вологості 75%: | На відлип: 2-4 години; До можливості мокрого очищення: 30 днів. Увага! Захищати поверхню від дощу протягом 48 -72 години після нанесення. |
| Склад: | Вапняне молочко, зернистий наповнювач, добірний гранулят мармуру (max 0,8 мм). |
| Питома вага: | 1,65 кг / л ± 3%. |
| PН: | 12,5 ÷ 13,5. |
| Паропроникність: | 0,010 м. |
| Реакція на вогонь: | Негативна, якщо склад наноситься на незаймисту поверхню. |
| Колірна гамма: | Білий. |
| Максимальний розмір гранул: | 0,8 мм. |
| Упаковка: | 5; 20 кг. |
| Термін зберігання: | +2 ÷ 36 ° С (боїться морозу). |
| Токсикологічні показники: | Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи. |





