Top Decorative Line

Top Decorative Line

Декоративні фарби і штукатурки для внутрішньої обробки.

Різноманітність класики і модерну італійської традиції обробки.
Декоративні фарби і венеціанські штукатурки для оформлення стін під старовину, мармур, шовк, оксамит, драпірування тканиною.

Imperium_logo

IMPERIUM – Декоративна металізована обробка для внутрішніх поверхонь.

Дозволяє досягти чарівних декоративних ефектів з широкою гаммою відтінків залежно від інструменту, що використовується для  нанесення. Обробки під “золотий аркуш”, “срібний лист”, “позолоту” і “золотий пил” наповнюють пишністю і престижністю сучасний інтер’єр, збагачуючи його цінними елементами історії, безпосередньо нагадуючи про шик історичних вілл. IMPERIUM, в різних відтінках, дозволяє декорування сучасних інтер’єрів, створюючи завжди актуальні і насичені енергією поверхні, збагачуючи при цьому стіни оригінальним і унікальним способом. Продукт проходить за стандартом 2004/42/CE відповідно до викидів ЛОВ (Летючі Органічні Речовини), вогнетривкий.

Aureum_logo

AUREUM – Паропроникне декоративне покриття на основі природних матеріалів.

Яке призначене для відтворення ефекту перламутрового мармуру та подібної оксамитової поверхні при зміні кута відбиття світла. Декоративний матеріал з золотистим ефектом , на основі вапняку і забарвлених порошків дозволяє відтворити дороге і елегантне оздоблення в різних тональностях.

RAFFAELLO_LOGO

RAFFAELLO DECOR STUCCO – Покриття з декоративним ефектом “Венеціанська штукатурка”, наноситься в 3 шари.

Декоративне покриття на базі натуральних мінералів (вапняне молочко), паропроникне, ідеально підходить для відтворення старовинної обробки “під мармур”. Забезпечує максимум транспірації, сприяючи природному розподілу вологості через білення і стіну, при цьому запобігаючи утворенню цвілі і бактерій.

Pallas_logo

PALLAS – Покриття з декоративним ефектом “під шовк”.

Це декоративна одноколірна фарба з ефектом шовкового покриття, з відблисками і відливами, що змінюються залежно від інтенсивності освітлення в приміщенні.

Multidecor_logo

MULTIDECOR – Покриття з перламутровим декоративним ефектом.

Декоративна напівпрозора одноколірна фарба з ефектом перламутру і без нього.

Ottocento_logo

OTTOCENTO – Покриття з декоративним ефектом “під оксамит”.

Паропроникне покриття, яке завдяки спеціальній формулі, на основі водної дисперсії і спеціальних металевих пігментів дозволяє досягати особливих декоративних ефектів, як при класичному, так і сучасному стилі обробки.
Головною особливістю Ottocento є здатність імітувати оптичний ефект, подібний оксамитовій поверхні, завдяки зміні кута віддзеркалення світла.

Kreos_logo

KREOS – Паста для створення структурованої поверхні.

Спеціальна паста для створення структурованої поверхні на основі акрилових смол у водній дисперсії і наповнювача.
Використовується для створення класичного або сучасного інтер’єру по бетону, штукатурці, гіпсу, гіпсокартону і іншим пористим і непористим поверхням з подальшим нанесенням декоративного покриття Veldecor, Pallas, Multidecor і Ultrasaten.

RAFFAELLO_MADREPERLATO_LOGO

RAFFAELLO DECOR STUCCO MADREPERLATO – Покриття з декоративним ефектом “Венеціанська штукатурка” з перламутром.

Декоративне покриття на базі натуральних мінералів (вапняне молочко), паропроникне, ідеально підходить для відтворення старовинної обробки “під мармур” з перламутровим ефектом.
Забезпечує максимум транспірації, сприяючи природному розподілу вологості через білення і стіну, при цьому запобігаючи утворенню цвілі і бактерій.

COCCIO_ANTICO_LOGO

COCCIO ANTICO, CEMENTO – Покриття з декоративним ефектом “Венеціанська штукатурка” з кольоровими вкрапленнями, наноситься в 3 шари.

Декоративне покриття на базі натуральних мінералів (вапняне молочко, гранули теракоту), паропроникне, ідеально підходить для відтворення старовинної обробки “під натуральний камінь”.
Coccio Antico, Cemento забезпечує максимум транспірації, сприяючи природному розподілу вологості через білення і стіну, при цьому запобігаючи утворенню цвілі і бактерій.

Nevada_logo

NEVADA – Покриття з декоративним ефектом позолоти.

Престижне декоративне покриття з ефектом позолоти, призначене для вишуканих інтер’єрів, що вимагають багатого декору в старовинному палацовому стилі. Завдяки своїй формулі і використанню особливих пігментів матеріал створює на стінах декоративний ефект у вигляді позолоти, що переливається, легких різнокольорових смуг.
Водовідштовхуючий, паропроникливий матеріал, що миється і перешкоджає утворенню цвілі. Призначений для обробки котеджів, квартир і офісів, в яких необхідно відтворити унікальні і рідкісні по красі інтер’єри. Простота нанесення матеріалу Nevada дозволяє здійснювати будь-які переробки і виправлення не залишаючи на поверхні видимих ​​стиків і похибок. Використовується для внутрішніх робіт.

Granada_logo

GRANADA – Покриття з декоративним ефектом “під старовину”.

Престижне декоративне покриття з ефектом “під старовину”, призначене для вишуканих інтер’єрів, що вимагають багатого декору в старовинному палацовому стилі. Завдяки своїй формулі і використанню особливих пігментів, матеріал створює на стінах декоративний ефект у вигляді легких різнокольорових смуг.
Водовідштовхуючий, паропроникливий матеріал, що миється і перешкоджає утворенню цвілі. Призначений для обробки котеджів, квартир і офісів, в яких необхідно відтворити унікальні і рідкісні по красі інтер’єри. Простота нанесення матеріалу Granada дозволяє здійснювати будь-які переробки і виправлення, не залишаючи на поверхні видимих ​​стиків і похибок. Використовується для внутрішніх робіт.

tr_design_logo

TRAVERTINO ROMANO – Натуральна вапняна штукатурка для створення ефекту обробки природним каменем “травертин”.

Спеціальна декоративна штукатурка для зовнішніх і внутрішніх робіт на основі вапняного молока з наповнювачем з добірних мармурових гранул. Матеріал однорідний, пастоподібний, легкий у нанесенні.
Travertino Romano надає стіні класичний стиль старовинного каменю “травертин”, задовольняючи таким чином вимоги класичного дизайну і забезпечуючи також декорування більш сучасних приміщень.

Igrolux_logo

IGROLUX – Захисне глянцево-напівматове покриття.

Це захисний акриловий лак, безколірний, прозорий,зміцнює пофарбовану поверхню і робить її водовідштовхуючою.

CeraPerStucco_logo

CERA PER RAFFAELLO – Захисне воскове покриття для Raffaello.

Безбарвне, прозоре, захисне покриття на основі воску у водному розчині з спеціальними добавками для внутрішніх робіт. Використовується в якості захисту декоративних покриттів Raffaello Decor Stucco і Coccio Antico / Cemento.

Fundgrap_logo

FUNDGRAP – Грунт для непористих поверхонь (жерсть, ПВХ та ін.)

Грунт водорозчинний для непористих поверхонь – оцинковане залізо, ПВХ, пластикові ламінати, алюміній.