ISOLANTE CONSOLIDANTE

isolante_consolidante_logo

Спеціальний зміцнюючий, прозорий праймер для зовнішніх і внутрішніх робіт, рекомендований для фарбувальних циклів на вапняній основі.

Цей склад має високу проникаючу здатність, забезпечуючи відмінне зміцнення стіни. Крім зміцнення, застосування складу дозволяє забезпечити однорідність поглинаючої здатності стіни, полегшуючи нанесення оздоблювального складу і скорочуючи його витрати. Може наноситися на лужні підкладки, старі стіни, гіпсову штукатурку, а також на необроблені і дуже старі штукатурки.

Корисна інформація

відео нанесення брошура об'єкти

Технічні характеристики:

Властивості: Без запаху, нетоксичний, незаймистий, екологічно чистий матеріал.
Основною характеристикою складу є здатність відмінно зчіплюватися з підкладкою, створюючи єдине ціле, володіє високою паропроникністю і зберігає “дихаючі” здібності кладки і прекрасне зчеплення з  оздоблювальними складниками лінії “Історичні центри”.
Умови нанесення: Температура: +5 ÷ 36 ° С.
Вологість: не більше 80%.
Метод нанесення: Пензлик, валик.
Розведення (за об’ємом): Готовий до застосування.
Витрата: 6-8 м2 / л в один шар в залежності від поглинання підкладки.
Очищення інструменту: Водою.
Висихання при 20 ° С і відносній вологості 75%: Повне: 10-12 годин.
На відлип: 1 година.
Склад: Смоли у водній дисперсії, добавки, що полегшують нанесення і зберігання.
Питома вага: 1 кг / л ± 3%.
PН: 8 ÷ 8,5.
Реакція на вогонь: Негативна, якщо склад наноситься на незаймисту поверхню.
Колірна гамма: Безбарвний.
Упаковка: 1, 5, 20 л.
Термін зберігання: +2 ÷ 36 ° С. Боїться морозу.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано,  як звичайні тверді відходи.