Linea Centri Storici

logo_linea_centri_storici

Лінія охорони історичних пам’яток і міських фасадів.
Декоративні фарби і штукатурки на вапняній основі, відповідні методам минулого – старовинний італійський стиль, натуральні матеріали.
Повна гамма грунтів, обробок, воскових покриттів і захисних матеріалів.

marmorino_LOGO

MARMORINO NATURALE – Забарвлене декоративне покриття для зовнішніх і внутрішніх робіт, що дихає, на основі гашеного вапна.

Продукт дозволяє швидко і легко отримати відмінний декоративний ефект «під мармур». За допомогою нього можна отримати гладку матову поверхню, або зробити її блискучою, використовуючи FINITURA AUTOLUCIDANTE. Декоративна штукатурка MARMORINO NATURALE має слабкий запах, не горюча, безпечна для людини і навколишнього середовища.

PitturaCalceAdige_logo

PITTURA ALLA CALCE ADIGE – Мінеральна клейова фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Матеріал на основі витриманого вапняного молока з шорстким матовим (ADIGE) і гладким матовим ефектом (VERONA).

VelaturaCalce_logo

VELATURA ALLA CALCE – Напівпрозора мінеральна клейова фарба на основі гашеного вапна і водовідштовхуючих добавок.

Розроблена для отримання дуже тонких декоративних покриттів при проведенні зовнішніх і внутрішніх робіт. Надає м’який естетичний ефект, створюючи типові затінення з ефектом «під старовину», характерні для обробки вапняними матеріалами.

IntonacoAntico_logo

INTONACO ANTICO – Декоративне паропроникне покриття для зовнішніх і внутрішніх робіт на основі гашеного вапна.

Ідеально підходить для відтворення ефекту «старовинної штукатурки». Його зернистість, теплі кольори і особливий метод нанесення дають можливість легко відтворити неоднорідну поверхню старовинних штукатурок. Завдяки товщині нанесення, INTONACO ANTICO дає можливість здійснити декоративну обробку і в той же час приховати дрібні погрішності стіни без проведення дорогих робіт по її вирівнюванню.

CeraProtettiva_logo

CERA PROTETTIVA – Матеріал “Cera Protettiva” застосовується як захисне покриття для оздоблювальних циклів “Marmorino Naturale” і “Finitura Autolucidante”.

Він складається з воску і спеціальних добавок, які дозволяють використовувати його як всередині, так і зовні будівлі. Також покриття не змінює властивостей поверхні, на яку наноситься, воно не жовтіє з часом, стійке до вологи і механічних впливів.

FondoUniformante

FONDO UNIFORMANTE – Спеціальний пігментований праймер для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Рекомендований для фарбування поверхонь на вапняній основі з високим ступенем паропроникності. Цей склад окрім зміцнення стіни дозволяє також обмежити і вирівняти її поглинаючу здатність. Може наноситися на лужні підкладки, старі стіни, на внутрішню гіпсову штукатурку, а також на необроблені і дуже старі штукатурки.

FinituraAutolucidante_logo

FINITURA AUTOLUCIDANTE – Самополіруючий оздоблювальний склад для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Для нанесення на MARMORINO NATURALE з метою отримання ефекту глянцевої обробки під мармур. Склад на основі вапняного молока легко наноситься і дозволяє отримати швидке полірування поверхонь, не порушуючи при цьому їх паропроникності.

isolante_consolidante_logo

ISOLANTE CONSOLIDANTE – Спеціальний зміцнюючий, прозорий праймер для зовнішніх і внутрішніх робіт, рекомендований для фарбувальних циклів на вапняній основі.

Цей склад має високу проникаючу здатність, забезпечуючи відмінне зміцнення стіни. Крім зміцнення, застосування складу дозволяє забезпечити однорідність поглинаючої здатності стіни, полегшуючи нанесення оздоблювального складу і скорочуючи його витрати. Може наноситися на лужні підкладки, старі стіни, гіпсову штукатурку, а також на необроблені і дуже старі штукатурки.

protettivo

PROTETTIVO IDROREPELLENTE – Водовідштовхувальний захисний склад, спеціально розроблений для матеріалів MARMORINO NATURALE, INTONACO ANTICO, PITTURA ALLA CALCE.

Водовідштовхувальні властивості видно по ефекту “крапля” навіть після малого, у кілька годин періоду часу після нанесення складу, однак паропроникність поверхні не порушується.