R400 PLASTICO AL QUARZO

r400

R400 PLASTICO AL QUARZO – це водоемульсійна водорозчинна товстошарова пластична фарба. Рекомендується для грубих необроблених поверхонь, можливе створення фактурних декоративних ефектів.

Володіє дуже хорошою покривною здатністю, паропроникністю (дихаюча), суперстійка до атмосферних впливів.

  • rossetti

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Фасади, внутрішні інтер’єри.
Властивості: Рекомендується для грубих необроблених поверхонь; створює фактурні декоративні ефекти, суперстійкий до атмосферного впливу.
Грунт: IMPRONTE TOP.
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Кисть, валик.
Розведення: Водою до 10%.
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Відтінкі колірної карти  NCS.
Розхід матеріалу: 2,5 м2/л.
Фасування: 15 л.
Питома вага:  
Термін зберігання: Зберігати при температурі вище +5 ºС в щільно закритій банці далеко від тепла. Не наносити при температурі повітря нижче + 5 °С.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.