DECORSIL ROMA

DecorsilRoma_logo

Фарба силоксанова, матова.

Використовується для зовнішньої і внутрішньої обробки стін з бетону, цегляної кладки, каменю, штукатурки і будь-якої поверхні на мінеральній основі.

Корисна інформація

відео нанесення брошура об'єкти

Технічні характеристики:

Властивості: Без запаху, нетоксичний, незаймистий, екологічно чистий матеріал.
Силоксанова основа забезпечує стійкість до несприятливих умов, циклів замерзання,  мокрого очищення та стирання, кислого середовища. Забезпечує хорошу паропроникність .
Легко наноситься.
Грунт: DECORSIL PRIMER.
Умови нанесення: Температура: 5-36° С.
Вологість: не більше 80%.
Розведення (за об’ємом): Готовий до використання при нанесенні “під апельсинову шкірку”, 5% водою при нанесенні “під старовину” і “під хмари”.
Метод нанесення: Пензлик, валик.
Витрата: 4-5 м 2 / л в 2 шари в залежності від типу поверхні.
Очищення інструменту: Водою.
Висихання при 20 ° С і відносній вологості 75%: На відлип: 1-2 години.
Повне: 12 годин.
Склад: Силоксанові смоли у водній дисперсії, спеціальні добавки і стабілізатори, що полегшують процес нанесення і проникнення.
Питома вага: 1,55 кг / л ± 3%.
PН: 8,5 ÷ 9,5.
В’язкість: 25000 ± 5% CPS Брукфілд (RVT 20 оборотів / хв при 25 ° С).
Водопоглинання (W24): 0,032 кг / м 2 · год 0,5 DIN 52 617 (максимально допустимий рівень 0,5 кг / м 2 · год 0,5 DIN 52 617).
Парогазопроникність (SD): 0,21 м (максимально допустимий рівень 2 м DIN 52 615).
Реакція на вогонь: Негативна, якщо склад наноситься на незаймисту поверхню.
Колірна гамма: Білий + 320 кольорів по колірній карті Top Exterior Line фірми OIKOS в коліровочній системі Sistema Tintometrico DCS Decor Color System by OIKOS.
Упаковка: 14, 4 л.
Термін зберігання: Не менше 2 років в закритій упаковці при температурі +2 ÷ 36 ° С (боїться морозу).
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано,  як звичайні тверді відходи.