BETONCRYLL PIGMENTATO

BetoncryllPigmentato_logo

Фарба акрилова для обробки та захисту бетону.

Фарба водорозчинна на основі акрилових смол у водній дисперсії. Використовується для зовнішньої і внутрішньої обробки стін з бетону, цегляної кладки, цементноволокнистих і фіброцементних плит, каменю, будь-якої поверхні на мінеральній основі.

Корисна інформація

відео нанесення брошура об'єкти

Технічні характеристики:

Властивості: Оптимальні властивості по захисно-декоративній обробці бетону. При гарній паропроникності утворює захисний шар, стійкий до проникнення газів CO 2 і SO 2 , захищаючи тим самим бетон від руйнування (запобігаючи процесу карбонізації бетону і корозії залізної арматури).
Забезпечує хорошу паропроникність, абразивостійкість, стійкість до стирання, мокрого очищення. Водорозчинний, без запаху, нетоксичний, екологічно чистий матеріал.
Легко наноситься, забезпечує хороший декоративний зовнішній вигляд.
Проміжний шар: NEOKRYLL.
Умови нанесення: Температура: 5-36° С.
Вологість: не більше 80%.
Розведення (за об’ємом): Водою:
Перший шар 40%,
Другий шар 20%.
Метод нанесення: Пензлик, валик, розпилення (сопло 1,3; 1,7 мм).
Витрата: 5 ÷ 7 м 2 / л в 2 шари в залежності від поглинання підкладки.
Очищення інструменту: Водою.
Висихання при 20 ° С і відносній вологості 75%: На відлип: 1-2 години.
На перефарбування: 4-6 годин.
Повне: 10-12 годин.
Склад: Модифіковані акрилатні смоли у водній дисперсії, органічні пігменти, що криють, наповнювачі на основі діоксиду титану, стабілізатори та добавки, що полегшують процес нанесення і плівкоутворення.
Питома вага: 1,39 кг / л ± 3%.
PН: 8,5 ÷ 9.
В’язкість: 16.500 ± 5% CPS Брукфілд (RVT 20 оборотів / хв при 25 ° С).
Стійкість до промиванні: Не менш 5000 циклів за стандартом DIN 53778.
Опір відриву і зчеплення: Відповідає стандарту DIN ISO 4624.
Водопоглинання (W24): 0,02 кг / м 2 · год 0,5 DIN 52 617 (максимально допустимий рівень 0,5 кг / м 2 · год 0,5 DIN 52 617).
Реакція на вогонь: Негативна, якщо склад наноситься по незаймистій поверхні.
Колірна гамма: Білий + 320 кольорів по колірній карті Top Exterior Line фірми OIKOS в коліровочній системі Sistema Tintometrico DCS Decor Color System by OIKOS.
Упаковка: 1; 4; 14 л.
Термін зберігання: Не менше 2 років в закритій упаковці при температурі +2 ÷ 36 ° С (боїться морозу).
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано,  як звичайні тверді відходи.